emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ПАРИЖ. ПОСТСКРИПТУМ.

Helgi Sharp
сейчас с .
5 ч.
🍁 ПАРИЖ. ПОСТСКРИПТУМ.
Не писав детально про візит Зеленського до Франції, бо по суті не відбулось нічого. Цього візиту у практичному плані як не було, а з обговоренням окуляр Мендель ви й без мене впорались.
➡ Не люблю Зеленського, але й не люблю фейки, які підганяють під таку нелюбов. Наприклад, коли стверджують (а такого було півстрчки у ФБ), що Макрон спонукатиме Зеленського дати воду в Крим, розпочати прямі перемовини з терористами тощо. І я озвучив свою принципове бачення: якщо сам Зе не захоче здати українські інтереси, жоден лідер Заходу йому у цьому не допомогатиме. Макрон у тому числі.
➡ Який, до речі, вчора озвучив різку заяву щодо Росії. Зокрема, заявив, що міжнародна спільнота повинна провести "чітку червону лінію" у відносинах з РФ, оскільки її сьогоднішній підхід до РФ є "наївним". Щодо активізації російської агресії - Макрон, як і Байден, вважає рівень напруженості "неприйнятним". За його словами, проти РФ потрібно вводити санкції щоразу, як Путін демонструє "неприйнятну поведінку". Сам він найближчим часом обговорить з Путіним українське питання і не думаю, що робитиме це з позиції здачі інтересів Києва.
➡ Щодо т.зв. кластерів і стверджень, що тепер Україну будуть здавати "частинами". А також вкидів російських інформаційних смітників про "перемогу російської дипломатії". Якщо читати російські смітники, України і українців давно вже немає, нами правлять американські фашисти, а в країні залишилися тільки натівські в'язниці і хімічні лабораторії.
➡ Кластери... У Зеленського є пречудова позитивна якість - він сцикло. Саме ця якість укупі з почуттям самозбереження не дасть йому виконати "хотєлку" Москви за формулою: "спочатку вибори, потім кордон", а також стати на шлях згвалтування Конституції - надання ОРДЛО особливого статусу. Бо хлопчик добре розуміє: наступного день його винесуть з ОПУ вперед ногами. Не врятують ні нацгвардія, ні ватяні друзі.
➡ Так що зрушень по Донбасу у найближчі місяці (боюсь, що й роки) не бачу. Імітація перемовин, періодичні загострення на фронті, стягування та відтягування військ, нові кластери та перетягування канату на перемовинах. 90% на те, що захоплювати нові території Путін не наважиться. Йому до сраки, питимуть воду кримчани чи не питимуть - про людей він не думає, думає лише про власні геополітичні амбіції. А ситуація наразі складається така, що велику війну він не потягне - і пуйло це добре розуміє.
➡ Час у даному випадку грає на нас, бо Росія все більше буде виснажуватись санкціями (до речі, новий пакет американських обмежень - у тому числі по СП-2 - слід очікувати у другій половині травня) та в`язнути у дипломатичних війнах з цілим світом. Україні ж за цей час необхідно отримати ПДЧ та статус особливого партнера США поза НАТО. А коли на Банкову прийде (чи повернеться) сильний лідер, Москву треба буде дотискати з позиції сили солідарного з нами Заходу.
Вибачте, що недільного ранку не про котиків, а знов про політику. Обіцяю після нашої перемоги постити лише білих та пухнастих. Гарного дня, бандерівці та україноцентристи!
P.S. Ця картинка тепер буде традиційною заставкою до новин від Шарпа.)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, на открытом воздухе и замок)
Subscribe

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Война ОП с Разумковым

  Юрій Бутусов 1 ч · Зеленский и Ермак объявили войну Разумкову: фракция Слуга народа рассмотрит замену…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment