emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Очікуємо

Путін продовжує грати в кішки-мишки. Погодився виступати на кліматичному саміті, організованому Байденом. Себе Путін, звісно, вважає кішкою, Байдена - теж, а нас - мишкою. І дуже хоче, щоб йому не заважали грати.
Завтра під час звернення до парламенту Путін точно спробує всіх приголомшити. Але у нього й виходу немає, треба ж якось "відповідати" істеричному цунамі в російських ЗМІ. Та й хочеться виглядати крутим перед кліматичним самітом.
Тому бомби в цьому посланні будуть. Наприклад, про розміщення російських військ у Білорусі або навіть початок об’єднання. Ґрунт для цього маячнею про замах на Лукашенка вже підготували. Не обійдеться і без жорстких слів про окупований Донбас. Не факт, що Путін піде на визнання або на введення "миротворців" під соусом "української загрози". Може залишити це на потім, бо треба далі зі США торгуватися, щоб йому дозволили грати з нами, як з мишкою. Завтрашнє послання відкриє новий етап тиску на Україну, незважаючи на те, що там буде сказано, а що залишено за кадром.
Subscribe

 • Воїстину йдіоти керують державою

  Mason Lemberg 57 мин. · От прочитав новину про те що викрадений в Молдові екс-суддя Чаус почав записувати…

 • Туннель

  Макс Лурье 2 ч. · Пресс-служба ЦАХАЛа сообщила, что с начала операции "Страж стен" в секторе Газы…

 • Памятник русскому маразму. Эксклюзив

  14 мая Софийский городской совет Болгарской социалистической партии (БСП) принял любопытнейшее и безразмерно феерическое заявление касательно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments