emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Мафія

Бігус.інфо у "прайм-тайм" 3 годині ночі спростував "кейс Семочка". За рішенням суду визнав наклепом всі до єдиної вигадки: і про мільйони у Семочка, і про російські паспорти, і про ко-корупцію.
Подія грандіозного масштабу. Вона показує, як мафіозна зграя боролася з "майданутою владою" і як вела до влади маріонетку олігархів і Кремля, через що в результаті економіка країни розкрадена, українці мруть, як мухи, бо "персонажі Ільфа і Петрова" останніми у Європі не домовилися про вакцинацію, а ворог показав ціну крикам на стадіоні про наживання на війні.
Але наші медіхвойди цю подію відправили в медійний вакуум. Шавік Сустер і Наталя Борщовий набір не зібрали шоу і не заклєймілі цю ганьбу, не закликали викинути бігуса із професії, щоб не ганьбив цех. Вони не прошерстили його родичів у ГРУ, і не закликали Лесю Іванову повернути журналістську нагороду за той сюжет. А голова журналістського профсоюзу не випустив свою диряву заяву про загрозу свободі слова від продажної журналістики.
Чому?
Та тому, що ця зграя це мафія, а у мафії кодекс мовчання - єдина моральна норма, за якою мафія живе. Вивчіть історію японської мафії, американської, італійської. Ви побачите схожість до дрібниць. У всіх цих країнах мафія найперше лізе у медіа, через медіа приводить до влади власних шісток, а якщо їх нарешті починають щемити, як нашого бородатого недоробленого Віто Корлєоне після Майдану, то навіть кіно починають спонсорувати, де політичний клас виставляють продажнимі політікамі, а себе любимих - чеснимі Робін Гудамі, сашамі бєлимі і майкламі корлєонамі із народа.
Мафія в Україні зрослася з постколоніальною елітою. Вона вийшла із неї і навіть важко їх відділити одне від одного. Та об'єднує їх спільне плювання на закони тубільців. Нехай тубільці живуть по своїх законах. По бєспрєдєлу ми вас і так посадім, а ви попробуйте посадіть нас по закону. Саме це казав Портнов і саме це ми чуємо на записах Вовка.
Це вороги і ці вороги захопили найчутливішу сферу суспільства - медіапростір. І тепер вони нав'язують нам власну правду. Кругова порука і кодекс мовчання - єдиний їхній моральний кодекс. Вони мовчать і будуть мовчати, бо із вкраденого бородатою бабушкою перепаде їм всім, на це вони куплять квартири, спа, манікюри і прібарахлять внуков. А єдине, що цьому загрожує, - ви всі, майданутиє, яких треба тримати подалі від їхньої годівниці.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments