emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про завтра

Бачу, що частина стрічки трохи повернулася в минуле і знову напружилась в очікуванні щорічного послання В.В.Хуйла Федеральним зборам. Зазвичай він в цей день окреслює під час виступу ключові лінії державної балалайної політики в наступному році, а також акцентує увагу на тих речах, які є для нього принциповими.
Ну а з огляду на те, що його добряче подраконили Штати, а останніми днями і лідери країн ЄС, то Путін завтра може щось сказати і з приводу НАТО, і з приводу воєнної активності на нашому кордоні та на окупованих територіях. Можливо, ще з Лукашенком поцьомаються взасос і буде оголошено про глибоку, ще глибшу, о так, Путін, не зупиняйся — інтеграцію Росії з Бєларуссю, адже вже 22 квітня мають відбутись переговори Путіна і Лукашенка.
Але.
Що би воно вже не сказало, це взагалі не має значення. Бо слова за великим рахунком взагалі мало значать. Важливі лише справи. А очільники Росії вже показали все, що могли, у відносинах з Україною. Жодних ілюзій не залишилось ні у кого вже.
Війна у 2014 році зі сторони балалайок та захоплення частини української території відбулись за класичними канонами, без оголошення, зовсім як напад тих, з ким дєди ваєвалі. Що, погодьтеся, вельми символічно. А зараз ми спостерігаємо, напевно, найсерйознішу воєнну активність Росії на нашому кордоні від початку війни. Ще й в супроводі вкрай агресивної інформаційної кампанії і накачуванні пропагандою власного населення. Все це є набагато красномовнішим за будь-які слова і будь-які виступи кремлівського плюгавця.
Послухати, що воно завтра бовкне, звісно, можна. Я навряд чи буду слухати, потім в ЗМІ почитаю. Навряд там буде щось особливе. Але увесь світ очікує від Росії лише одного — деескалації. Відведення військ від кордону України та з окупованої території і виконання тих зобов'язань, які Росія вже брала на себе у переговорах у різних форматах. Все решта це лише бла-бла-бла.
P.S.
Нє ну звісно якщо В.В.Хуйла нагла кров заллє і він склеїть лапті в прямому ефірі, я це потім переглядатиму покадрово.
PPS
Навіть винесу з коментарів цитатою:
"Третій Рейх таки оголошував війну СРСР, офіційно, через посла Німеччини в Москві. І зробив це ДО нападу.
А казка про бєзабьявлєніявайни, це типовий російський міф, такий самий, як і вигадана ВєлікаяАтєчєствєнная, вигадана суто для того, щоб приховувати події 39-го та 40-го років, коли СРСР був агресором".
Subscribe

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments