emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Імітація президентства

У нас орда навіжених варварів на кордонах, перекрите судноплавство на Азовському морі й різке збільшення обстрілів на Донбасі. Реакція президента - запрошення Путіна до зустрічі. І ніхто навіть не намагається запитати, а наху@? Які-такі слова ти знайдеш для Путіна, котрих не знайшов у попередні роки? Що саме ти збираєшся йому запропонувати?
А знаєте, чому ми про це не питаємо? Бо вся країна (свідомо чи ні) знає, що ніякого реального врегулювання Зеленський запропонувати не може і не збирається, хіба що поскиглить, як у відомому ролику, де він канючив у Коломойського гроші. А запрошення до переговорів - це просто імітація зовнішньої політики. Як його «санкції» - імітація боротьби з контрабандою. Як закриття міністерки ОЗ на карантин у Санджарах чи відправка її наступника «прослідкувати особисто за відвантаженням вакцини в Індії» - імітація боротьби з пандемією. Як балачки про спеціальний закон - імітація боротьби з олігархатом.
Вся діяльність Янелоха - імітація президентства. Хоча, якщо взяти до уваги якість виконання, то доречніше вжити слово «пародія»
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments