emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шерхана перемогли вогонь та солідарність і хоробрість вовків

Путін у своєму зверненні порівняв Захід з Шерханом з Мауглі. Тут він, як кажуть, переплутав, по Фрейду. Це Росія явно схожа на Шерхана.
Путін сказав, що Росія сама визначатиме червоні лінії та діятиме асиметрично і жорстко. Між рядків звучить: «я відстоюватиму свою сферу впливу. До останнього». Це означає, що гра на підвищення ставок триватиме.
Російські ЗМІ вже розганяють як слабкість ідею Володимира Зеленського про зустріч з Путіним на Донбасі. Не знаю, хто запропонував цю ідею Зеленському, але бачу інший ризик. Будь-якою нашою слабкістю миттєво скористаються. Путін може наказати збільшити кількість обстрілів, а потім просувати зустріч якогось свого представника за участі окупаційних адміністрацій - "представників Донецька та Луганська", тобто свою пісню про громадянський конфлікт в Україні.
Згадка Путіна про начебто "порятунок" Білорусі від державного перевороту - це заявка на те, щоб її проковтнути. Глузування про шакала та розповідь про державний переворот на Майдані - це заявка на те, щоб вільної і незалежної України взагалі не було, а "залишки перевиховувати".
Шерхана перемогли вогонь та солідарність і хоробрість вовків. Це точно наша історія. Тому перечитуємо Кіплінга. Бережемо від вітру свій вогонь. Плекаємо солідарність. І переможемо.
Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments