emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Післямова

Думаю, основні події недавньої міжнародної вистави, котру дехто поквапився порівняти з Карибською кризою, можна викласти так.
1. Росфюрер, принижений незвично різкою політикою й риторикою нової адміністрації США, вирішує продемонструвати своєму населенню, що здатний «поставити на місце» Байдена і посилає війська на кордон із Україною. Мушу відзначити, що сама по собі ця операція дуже нагадала мені 90-й рік, коли Саддам Хуссейн у відповідь на американську Бурю в пустелі почав обстрілювати Скадами Ізраїль. Щоправда, там у Саддама розрахунок був значно хитріший, але сама по собі війна (чи її загроза) проти третьої країни задля тиску на США для диктаторів фашистського штибу нічим оригінальним не є.
2. Для підвищення ефекту імперські органи пропаганди піднімають градус антиукраїнської істерії, демонструючи ніби-то ідеологічну підготовку населення до неминучої війни.
3. Цивілізований світ стурбовано обговорює можливість нового повномасштабного конфлікту. Сполучені Штати роблять жорсткі заяви й відправляють у регіон свої кораблі.
3. Далі стається те, чого Путін так палко прагнув і заради чого все це починав - телефонний дзвінок Байдена. Там фюрер бере на себе зобов‘язання ніякі воєнні дії не починати, а натомість вимагає поступок від Байдена: зустрічі на майбутньому екологічному самміті і, звичайно, публічної відмови від посилання есмінців у Чорне море.
4. Напередодні президентського послання в Чекістані, де ВВХ має виконати свою частину угоди, НАТО демонструє Путіну вищий ступінь недовіри, заміняючи американські кораблі британськими. Але той уже добився всіх свої цілей (досить не амбітних, відверто кажучи), тому віддає наказ про деескалацію.
5. Якщо пам‘ятаєте, пару тижнів тому саме таку логіку подій я й відзначав, чому й насмілився заявити, що не вірю в масштабні воєнні дії з боку РФ. Ми можемо скільки завгодно вважати ВВХ неадекватним, але практично всі його вчинки направляються досить тверезим розрахунком. Війна з купою гробів і новими санкціями йому точно не потрібна (тим паче, напередодні парламентських виборів), а от імітація стосунків на рівних із Байденом добряче додає іміджу авторитетного правителя впливової держави.
АПД. У своєму зверненні до підданих фюрер раптом приділяє велику увагу екології. Так він підлещується до Штатів і, одночасно, виправдовує в очах власного населення свою «поступливість» Америці
Subscribe

 • Нас там нет

  Оригинал взят у el_murid в Нас там нет К некоторому расстройству властей и контуженной части населения пленённый украинцами Агеев…

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments