emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Скільки ж це паскудство буде продовжуватися?!

сейчас с .
🍁 Сьогодні, 24 квітня, виповнюється 500 днів як Андрія Антоненка перебуває за ґратами. Кинутий у буцегарню за сприяння Зеленського, який попри презумцію невинуватості і всі моральні принципи, був поруч і схвально кивав головою, коли Аваков цинічно призначав патріота України вбивцею. Призначав вбивцею лише на основі запису з камер спостереження, де невстановлена особа більше схожа на славнозвісного Боширова, аніж на Антоненка.
Лише одне питання серед сотні можливих: чому у першу чергу не шукають за принципом "кому вигідно"? Вигідно було як раз спецслужбам РФ, які у Солсбері, Чехії та багатьох інших локаціях довели, що вбивства та інші кроваві провокації - їх фірмовий стиль. А тому, що "повісити" гучну справу простіше на Антоненка. І навіть не особливо заморочуватись з мотивами - мовляв, робив це "під впливом захоплення ідеями арійської раси". Феєричні довбой@би...
Антоша Геращенко - любитель нишпорити по закапелках та вилизувати не тільки тарілки, але й дупу своєму хазяїну, сказав якось, що у випадку доведення невинуватості Ріфмастера, МВС вибачиться перед ним.
Пречудово - я вже пустив сльозу розчулення. А хто поверне людині загублені здоров`я, час, репутацію, гідність? Не розуміють, що не піймали Бога за бороду і вибаченням не відбудуться. Після зміни влади кожен з великою долею вірогідності отримає свій термін. І кожна доба Антоненка зараховуватиметься їм за три.
Вибачаться вони...
Возможно, это крупный план (1 человек и борода)
Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment