emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Які телеканали шкідливіші - російські чи малоросійські?

Після чергового кварталівського сортирного йумора про "мову в борделі" знову постає складне питання які телеканали шкідливіші - російські чи малоросійські.
Переважну більшість суспільних міфів та антидержавної пропаганди разом з медведчуківцями просували якраз зповна собі українські лідери телевізійних рейтингів.
Це завдяки їм населення не побачило реформ, зато слухняно зненавиділо Гонтареву та всіх, хто ламав схеми олігархів.
Це через їхню спрямовану пропаганду в очах обивателя знецінено безвізовий режим з ЄС та автокефалія ПЦУ, децентралізація та вільні ринки.
Це вони хором просували ідею "нових ліц" як панацею від всіх проблем, усвідомлюючи, що 99% тих "ліц" не здатні керувати навіть ФОПом, бо все життя просто отримували кеш за свої послуги.
Це їхніми стараннями "втомленим народом" війна сприймається не як спроба Кремля знищити нашу державу, а як можливість комусь "наживатись" та "вигода, а людям делить нечего" тощо.
Якщо хочете, то які шанси перемогти у народа, який за сім років війни отримав тисячі загиблих, втрату територій, фіаско сподівань на "мір" після передвиборчої брехні, смерті на фронті кожного тижня - і одночасно вперто продовжує ржати з жартів рівня "Украина порноактриса"?
Що ще має статися, щоби обидлячене колективним "1+1" населення усвідомило важливість гідності та виробило колективний імунітет від руйнівних впливів подібного контенту?
Хвороби менталітету залишаються набагато глибшими за економічні та соціальні, як бачите їх не вирішити навіть закриттям каналів, як і прийняттям законів, які потім все одно обстібуть "мовою в борделі" під регіт малоросів.
Революції гідності небагатьох виявилося замало, необхідна революція свідомості всієї нації.
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments