emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

А чому президент України не каже про що саме він хоче поговорити з Володимиром Путіним?

Володимир Зеленський дав доручення організувати йому зустріч з президентом Росії, а також заявив, що на його думку «все йде до того, що ця зустріч відбудеться.»
А чому президент України не каже про що саме він хоче поговорити з Володимиром Путіним? Кремль днями раніше заявив, що «обговорювати проблеми Донбасу» з українською владою він буде готовий лише після того, як Київ проведе прямі переговори з лідерами так званих «ЛНР» і «ДНР». Що стосується деокупації Криму, то, як відомо, Москва називає це питання закритим. Отже, для обговорення залишаються лише питання невійськового характеру, наприклад, енергетика або торгівля. Хоча звісно за зачиненими дверима сторони можуть обговорити і війну, як і пов'язані з нею питання: обмін полоненими, відновлення Києвом подачі води в Крим, рішення Москви про перекриття Керченської протоки, санкції проти проросійських телеканалів та політиків в Україні.
Однак, якщо офіційно зустріч не стосуватиметься російсько-української війни, то це стане подарунком для Кремля, який буде використовувати факт такої зустрічі, як доказ того, що збройний конфлікт на Донбасі - це громадянська війна, а не російське вторгнення, і що у Москви конструктивні відносини з Києвом. Через це Захід не зніме санкції з Росії, але ця зустріч дуже сильно підіграє російській пропаганді та дипломатії, послабить солідарність світової спільноти з Україною, ще більше розділить її суспільство, також ймовірно в Києві пройдуть масові протести, а Україна натомість отримає, в кращому випадку, непублічну згоду Москви провести обмін полоненими. Тим часом українці в Криму та на Донбасі продовжать гинути або потрапляти в полон.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments