emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Російська агентура в ОП забула, що вона не в РФ.

Нешановні уроди з вулиці Банкової, які написали цю маячню!
Вибачте, що не можу звернутися за іменем, бо ви цю хрінь у розділі "офіс президента" на сайті президента написали анонімно.
Але хто б не ховався за цими "очікуємо" й "підкреслюємо", хочу Вам, нешановні, нагадати декілька базових речей.
1. Україна - не росія. А демократична правова держава.
2. Ваш офіс - не ЦК КПСС, а консультативно-дорадчий орган при президенті України. Ви не маєте жодного права роздавати вказівки правоохоронцям, міським головам, визначати кого карати і милувати.
3. В Україні нема і ніколи не буде "системи погодження масових акцій". Стаття 39 Конституції гарантує, що громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити мітинги чи демонстрації, просто повідомивши про це владу.
4. Демонстрація чи мітинг не обов'язково мають подобатися всім. Вони можуть не подобатися вам, чи президенту чи більшості людей, чи меншості. Звикайте з цим жити або валіть у Ростов до ваших папєрєдінков.
5. Я, наприклад, не підтримую "святкування" створення дивізії "Галичина", але якщо якісь люди хочуть це робити, це їхнє законне право. Ви можете (ну не ви, бо ви - канцелярія, але президент чи інші посадові особи) зробити заяву з засудженням цього маршу, дати політичну оцінку. Але аж ніяк не роздавати вказівки про незаконні переслідування. Заходи на честь "Галичини" чи інших подібних підрозділів, які не засуджені в Нюрнберзі й не причетні до злочинів нацизму, 100500 разів вільно проводилися і в Україні, і в інших країнах Європи та Америки, в яких бійці "Галичини" мають статус звичайних ветеранів Другої світової.
6. Безумовно, за пропаганду ідеології та символів комуністичного чи нацистського режимів в Україні передбачена відповідальність. Але ваші спроби побачити в хай недоречній, провокаційній, але цілком мирній і законній ході цей склад злочину - це недолугі спроби натягнути сову на глобус. Насправді своїми ідіотськими заявами ви лише допомагаєте тим, кому вигідні подібні провокації.
Підсумовуючи, нагадаю вам цитату вашого шефа Зеленського:
"ідіть у сраку!"
Займайтеся своїми безпосередніми обов'язками і припиняйте корчити з себе політбюро.
UPD вже є відповідь цим ідіотам:
"Міська влада не дає дозволів, не погоджує і не може заборонити проведення мирних акцій та зборів, гарантоване громадянам Конституцією України (...)
"А ті, хто заявляє про те, що місто, нібито, мало заборонити марш – або не компетентні і не знають Конституції і законів України, або свідомо маніпулюють".
Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments