emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Плюси

Я щиро не можу пригадати в совку жодних плюсів і вважаю, що вся ця фальшиво-героїчна муйня, типу космосу чи радянських спортивних перемог - пропаганда для недолугих, як родина Зеленських. Та припустімо, що вони, ці плюси, справді існували. Але ж загальне тло того життя (я зараз пізню, «вегетаріанську» епоху совдепів маю на увазі) - рабське, безправне, наскрізь брехливе й фальшиве для власних громадян і агресивне, імперське, смертельно небезпечне для решти світу - настільки затьмарює всі ці уявні плюси, що навіть сама формула з «плюсами й мінусами» є верхом цинізму.
Це як шукати плюси в епоху Гітлера, намагаючись автобанами «врівноважити» розв’язану мегавійну та мільйони знищених невинних людей. У чому і рідний серцю Янелоха ранній СРСР нацистам не поступався, але це було до Зеленського й наша вельможна рибка гупі такого точно не пам‘ятає
Ага, ну я уже понял, что Верховный Главнокомандующий прорыгал аппаратом речепроизводства насчет ссср. Свои, значит, там плюсы были.
В субботу мы с Галей завтракали неприхотливой снедью: флет-вайт с кокосовым молоком и маффины с медом и голубикой. Когда я допивал свой кофе, решил пошутить: "А представь, любимая, завтрак наших родителей в молодости".
- Гренки на горьком подсолнечном масле, - отсекла мои попытки в юмор Галя.
Я часто рассуждаю про феномен совкодрочерства со своим отцом. Так вот папа, который отдал 15 лет своей жизни службе в советской армии (привилегированная каста была, между прочим!) отвечает следующим образом:
- Запомни, сынок. В любом гарнизоне на западе (Чехословакия, Польша, ГДР, где там ещё совок мир и коммунизм насаждал на штыках?) самая большая угроза со стороны командования была следующая: "Я тебя, тля, на родину отправлю служить!"
А так да. Плюсов было доxyя. Украинцы их все в 1932-1933 прочувствовали.
Матирбожа, ну какое же ипанько.

Від себе: добре, що Вова це сказав. Він оголосив себе очільником тих, хто вважає припустимим повернення до СССР.  В мене розмова з такими людьми коротка: "Нахуй йди радянське бидло!". Тепер всі безплідні дискусії про Вовину політику гранично скоротяться.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments