emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЗеБот

СІРОЖА ХОЧЕ ПРАВДИ
Великий залізничник Сірожа Лещенко продовжує лити багно на Петра Порошенка без обіду і перекурів. Він це називає боротьбою за правду.
Ну, правда - так правда. Правда буває різна.
Наприклад - така. Великий залізничник Лещенко працює повноцінним ведучим на "24 каналі" - він веде програми "Що це було" і "Чесна політика". Тут треба розуміти, він не просто зачитує в ефірі падготовлений кимось текст, це не рівень Лещенка. Він повноцінно створює кожну передачу - за не менш повноцінний оклад.
Ще Сірожа Лещенко працює у газеті "Kyiv Post" - пише по кілька статей на місяць. Теж за гонорар - 659,6 тис. грн. за 2020 р.
Ще Сергій Лещенко веде власний ютуб-канал і нещодавно похвалився що перетнув відмітку у 100 тисяч підписників. Ютуб-канал, це надходження від "Петріон" та гроші від самого Ютуб за рекламу. Але справа не в цьому. Просто зрозумійте, кожен ролик на Ютуб - це шмат роботи. Придумати сюжет, зняти, змонтувати.
Також відомо що Лещенко надає різноманітні послуги низці бізнес-компаній. У 2020 р. він отримав 396,6 тис. грн. гонорару від фірми "Eaton Vance Corp." (США), ще 332,1 тис грн. від Google Ireland Limited.
Додамо до цього, що Лещенка ніяк не назвеш пустельником який зранку до ночі розривається на роботі через вроджену роботоголію чи-то через надприродну скнарість. Настя Тапольська уваги потребує неабиякої, та й квартирам немалої метражності потірбні догляд і турбота.
Вас нечіого не засмучує в перелічених фактах? Тоді я вас запитаю - а коли власне Сірожа Лещенко працює членом наглядової ради Укрзалізниці? Скільки часу на місяць він реально може приділити своєму основному (нібито) місцю роботи?
Працюючи офіційно на УЗ Лещенко отримує з/п у 332 тис. грн. за місяць (з/п пересічного зализничника 10 тис. грн. "брудними"), плюс він має корпоративну картку, якою може оплачувати "представницькі розходи" - квітки, подарунки, розходи у відрядженнях, послуги зв'язку, ресторани, тощо. Все це - з наших з вами податків, які я наприклад зі свого ФОП плачу щомісяця.
За які корисні справи Лещенко отримує такі шалені кошти? Явно не за поліпшення роботи "Укрзализниці". 2020 р. УЗ завершила з рекордним збитком в 11,9 мільярдів грн. Єврокомісія вже б'є на сполох - "Укрзализниця" знаходиться у критичному стані. Тоді за що Лещенку платять аж такі суми?
Очевидно за що. Лещенко - самий дорогий ЗЕбот. Думаю у такий спосіб гроші дають не тільки йому особисто - він мусить на них утримувати ще пару ЗЕботоферм. Іншого пояснення ситуації я просто не бачу. Те скільки грошей на ботоферми прилипає до рук самого Лещенка - питання окреме.
Просто уявіть собі. Стільки от за боротьбу з Порошенком вони платять одному тільки Сіроже, прчому державним коштом. Прикиньте скільки вони розходують на всю ЗЕботву. Ці люди нам розповідають про "ботоферми Порошенка".
Сірожа хоче правда? Правда буває ще й така.
Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment