emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Держава"

Практично непоміченою в великих медіа, але від того не менш показовою і цікавою пройшла презентація нової партії "Держава", яка вже навіть з самої символіки має яскраві натяки на СРСР, у програмі закликає до введення планової економіки та містить одразу цілу купу одіозних персонажів. Презентація пройшла, до речі, на 1 травня - поки усі правовірні посполиті громадяни смажили шашлики, комусь-таки засвербіла та ностальгія за червоним брендингом і гаслами про буржуїв.
Я відверто скажу, що на тлі цієї тусовки навіть партія Шарія не виглядає сепаратистами, а ОПЗЖ поряд з цими "державниками" і взагалі можуть здатися такими собі поміркованими центристами. Найбільш показовим є кадровий склад, який зібрав докупи цю партію.
Очолив її проросійський блогер і ведучий такого ж телеканалу КРТ Дмитро Василець. В 2015 році СБУ заявляли, що він взаємодіяв із сепаратистами і надавав послуги проекту "Новоросія ТВ".
На з'їзді також виступила Вікторія Шилова, очільниця руху "Антивойна", який прямо таки кричить про порушення Україною усіх норм ведення війни, розповідає історії про політв'язнів київського режиму (утримуваних в СІЗО за сепаратизм). Миротворець публікував свого часу дампи з електронних пошт, де вона спокійно листується з т.зв. "Міністерством інформації ДНР", надсилає листи на ім'я Захарченка, тощо. І знайти фото де вона сама фігурує із Захарченком, до речі, не так складно. Шилова не перший день в українській політиці - раніше вона вже балотувалася від РПЛ, а також була депутатом Дніпропетровської облради від Опоблоку. За деякими даними, Шилова - кума Олександра Вілкула.
Також на презентації політсили виступив блогер Олександр Семченко, колишній працівник податкової часів міністра Клименка з орбіти Януковича. Цей блогер, до речі, такий самий жук як і сама Шилова, не проти розказати про демонтаж української державності, змову клятого київського режиму проти своїх же громадян і інші ватні байки. Важливу і пікантну деталь дає і той факт, що його екс-дружина Ольга Семченко займала посаду очільниці медіахолдингу Вести, який знаходиться в орбіті впливу "Сім'ї" Януковича, в тому числі вже згаданого ексміністра Клименка. Численні джерела називають Ольгу Семченко коханкою Клименка, і при обшуку в квартирі міністра були знайдені її генеральські погони податкової служби і указ про присвоєння їй рангу підписаний Януковичем.
І окремий бонус - підтримка партією висуванця в кандидати по 187 мажоритарному округу Кирила Стремоусова, який прославився в якості проросійського блогера, а згодом став одним з лідерів антивакцинаторського руху. Не дивно, що в результаті він прославився ще і як блогер, який заперечує існування пандемії коронавірусу і розповідає у зв'язку з цим про вселенську змову. Поряд зі Стремоусовим на антивакцинаторських пікетах виступав до речі і глава партії Дмитро Василець. Стремоусов - типовий персонаж, який за гроші російської розвідки не проти робити з вашого мозку жижу прямо в онлайн-режимі. Додаткової комічності додає той факт, що на сайті самої цієї партії "Держава" можна за якихось 50 грн купити маску від ковіду з партійним брендингом в кольорах прапору УРСР.
На відміну від інших ватних політсил, зокрема ОПЗЖ, ця партія має ще більш виражені нитки з російського боку. І досить показово, що партія по суті сформована з блогерів, кожен з яких має свою досить специфічну але збиту докупи аудиторію. І на відміну від Шарія, тепер їх одразу декілька.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • 50 звилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments