emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шлях до ганьби

А знаєте чого гниль зелена сьогодні згоріла від зустрічі Пороха з Блінкіном?
Впродовж 2015-2019 років ті хто руйнував державу насаджували інфантильному населенню думку про те, що все дуже просто, просто треба робити реформи, треба побороти корупцію, все за помахом чарівної палички грузинської свині (чи ще кого) і все зміниться, заживьом.
Відповідно, в рамках цієї концепції Порошенко позиціонувався як людина, що заважає реформам, боротьбі з корупційов ітд. І якби не він, то ми би вже провели реформи за 70 днів і жили як в Грузії, чи, як мінімум, як в Європі.
Відповідно, в рамках цієї конкепції Порошенко мав бути покараний.
Одним з варіантом покарання, який активно навішували інфантам був варіант про те, що прийде дядюшка Сем, який все про всіх знає, ФБР арештує Порошенка і його клан, посадить їх в американські тюрми і поставить керувати свого нормального парня/60-тилітню дєвочьку, яка зразу зробить реформи і заживьом.
І тут я вам нагадаю за плівки Оніщенка які передавались ФБР, за офшори Порошенка, які ФБР закривало, за те як Луценку 5 разів скасовували візу і за багато інших речей, які вкидалися в інформаційний простір, щоб підтвердити теорію покарання Порошенка, який гальмував розвиток держави.
І також нагадаю за те як Йуля ловила Трампа біля туалету, як Вакарчук проходив стажування в Стенфорді, щоб стати президентом, як Наливайченко відміняв зустрічі з deer віце-президентом США... і в кінці кінців нагадаю як Кольчуга протягувала і легалізовувала клоуна, організовуючи йому зустрічі з послами, з Волкером... і зустріч клоуна з Макроном як вінець його легалізації в ролі "саме того кого хоче бачити Захід"
То ж те що сьогодні сталося у вигляді зустрічі Порошенка з Блінкіном перед зустріччю з клоуном - це сталася історія навпаки. Коли інфанти які мислили теоріями "винуватий президент, а дядюшка Сем поставить свого крутого парня" - отримали крутого парня у вигляді Порошенка. Причому в ситуації, коли якимось чином заперечувати винуватість клоуна людина в здоровому глузді просто не може.
Ось від цього розриву шаблонів їх сьогодні і рве з самого ранку, розриває на шматки. Бо ж то треба визнати, що весь брехливий світ, який ти будував 7 років, щоб відмазати свою деструктивність як громадянина, був брехливим і шкодив державі, і привів до тої ганьби на весь світ, яку ми бачимо сьогодні.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments