emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

FACEBOOK ТАРАНИТЬ ЗеБОТВУ

FACEBOOK ТАРАНИТЬ ЗеБОТВУ
Стає зрозуміло чому ЗЕботва вчора влаштувала галасливу істерику рівня невірної жінки зловленої в чужому ліжку. У них - крупний провал, їм завдали удару піддих.
Щойно Facebook, за допомогою кібер-підрозділів ФБР провів масштабну віртуальну облаву. По Україні було з'ясовано, що 477 аккаунтов, 363 сторінки, 35 груп та 29 Інстаграм-каналів були пов'язані з партією "Слуга народу", і в меншій мірі з підсанкційними у США Андрієм Деркачем та Петром Журавлем. Ще - з Володимиром Гройсманом та Олегом Кулиничем.
У звіті Facebook (він великий і дуже детальний) стверджується, що основними об'єктами інформаційних атак були... па-бам! Петро Порошенко і Віталій Кличко.
Наразі Facebook видалив 105 аккаунтів, 24 сторінки та 5 Інстаграм-аккаунтів, як фейкових так і просто пропаганддистських. На рекламу зазначених сторінок було витрачено 210 тисяч доларів - явно не з прибутків "Кварталу-95". По решті іде робота - бани різного часу тривалості і останні китайські попередження.
Іншими словами Facebook завдав потужного удару по ЗЕботві та позбавив її частини піар-можливостей. Вони не можуть більше в дописах і коментах поширювати побрехеньки про "Порошенко обікрав Україну". Знаючи з якими проблемами стикнулася Марійка Мадзігон, коли завалили її сторінку, я уявляю яка паніка панує зараз в ОПУ в кабінетах Подоляка та Арестовича. Якщо серед ночі почуєте виття з центру столиці - це вони, не інакше.
Пам'ятайте це. Вже було таке, що боти ОПУ завалили Facebook скаргами, і були поваленгі сторінки цілком реальних блогерів, в т ч Марійки Мадзігон. Після того про "ботоферму Порошенка" ЗЕботва і вата ще й зараз верещать до місця і не до місця. Нині прийшов наш час розповісти про безкрайні поля ЗЕботви. Їх зараз як раз косять.
У них паніка. Вони знають, Facebook працює далі. Продовження - буде.
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments