emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аденауер та де Голль

Для мене приклад справжнього примирення - це Аденауер та де Голль, які тримаються за руки. І Німеччина та Франція, які разом в ЄС та НАТО. В них часто різні інтереси, але завжди однакові цінності.
Різні імперії та держави завжди намагалися використовувати українців у війнах - їх волю та життя. Так було у Першій та Другій світових війнах. У День пам'яті та примирення маємо однаково шанувати всіх загиблих за Україну, вони всі заслужили на квіти та фото, що зберігаються у поколіннях.
Поставте собі питання - чому німці і французи знайшли у собі волю і сили до примирення, а нас досі все ще намагаються роз'єднати розмовами, що ми шануємо різну історію та святкуємо різні свята. І ми все ще дозволяємо це з собою робити. Це, як на мене, і є головне питання у День пам'яті та примирення, а не формальні гасла про нашу відданість "Ніколи знову". Закликати сьогоднішній російський режим до цього немає сенсу, в нього інші, ніж в нас, цінності. Найкращий засіб від російської агресії - це національна єдність і саме про це сьогодні потрібно говорити.
Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)
Subscribe

 • Нас там нет

  Оригинал взят у el_murid в Нас там нет К некоторому расстройству властей и контуженной части населения пленённый украинцами Агеев…

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments