emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Гра в мовчанку

Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку військово-політичного керівництва держави та його інформаційного обслуговуючого пула.
Вбиті від обстрілів та померлі від поранень свідомо приховуються від широкого суспільного погляду - раз війну не вдається (і не могло вдатися) "закончіть", то її треба затерти на третій-четвертий план після безкінечних звітів про "не все так погано у Зеленського" та наскільки "збитий льотчик Порошенко".
Ця зрадницька політика впроваждується свідомо протягом двох років, і всі поступки у вигляді "розведень", обмежень можливостей ЗСУ, ідіотських ініціатив предствників в ТКГ типу "спільних патрулювань" та погроз "карати за військові злочини українських солдатів", очікувано призвело виключно до демотивації армії та до нахабності ворога.
Втрат при Зеленському не стало менше - але частина суспільства сприйняла гру в мовчанку, бо таким і був його запит, не треба турбувати обивателя інформацією про справжній стан речей.
Але така підлість не може довго протистояти реальності - окупанти нарощують свої сили, блокують Азовське море і обстрілюють вже будинки цивільних, приховувати провал варіанту "пєрєстать стрєлять" просто неможливо.
Окремо зависає в повітрі питання "хто ж тепер заробляє на війні?" - і це теж одна з причин мовчання "нових ліц", бо їхня багаторічна мантра теж виявилася брехнею.
Ця ганебна омерта обов'язково відіб'ється і на уклоністах, і на їхніх адептах, та і на всіх тих, хто намагається знайти щось "хорошеє" в цій ганьбі - по-іншому не буває, історією ведеться особливий рахунок до тих, хто зневажає кров свого народу.
Subscribe

 • 29 июля

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Руководитель журналистского проекта Billingcat Христо Грозев пообещал выход фильма-расследования об операции по…

 • Будем смотреть кино.

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Публикация в издании "Зеркало недели" информации о том, что глава военной разведки Украины Буданов и…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments