emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Триллер

Не встигла я позавчора написати, щоб було б вельми непогано, якби СБУ перестала сісюлі м’яти, і влупила Медведчуку межи упирячі очі державну зраду, як сьогодні а на маєш — Венедіктова підписує Медведчуку і Козаку підозру в держзраді. І в хаті у Медведчука маски-шоу по повній програмі від СБУ. У відкритих раніше провадженнях статус Медведчука і Козака змінився зі свідків на підозрюваних.
Тобто два депутати Верховної Ради України отримали офіційну підозру у держзраді, а стосовно Медведчука навіть підписане клопотання про встановлення місцезнаходження (упир вже встиг кудись вшитись) і тримання під вартою.
Тут має бути відро попкорну, ібо да.
По-перше, по деяким свідченням, контрики бодаються з особистою охороною дяді Віті, це трохи схоже на циркову виставу. Але зрештою це не дивно, бо дядя Вітя точно не з тих чуваків, хто спокійно лягає на спину. По-друге, мені звісно ж до всирачки хотілося би побачити, чи вдасться нарешті втовкти за грати цього упиря, який за багато років почав вважати себе безсмертним.
Окремо цій ситуації додає пікантності те, що дяді Віті дали можливість трохи походити маршем з дєдом на палкє дев’ятого травня, а потім прийшли до нього і сказали «здрасьтє, Віктор».
Ну і знову ж таки, знаючи, наскільки глибоко простягнулися Медведчуківські тентаклі, можна бути впевненим, що зараз почнеться гра «впіймай мене, якщо зможеш».
А, і ще: тепер я точно впевнена, що запис розмови Медведчука з Пушиліним був злитий навмисно саме в ці дати.
Це мабуть стане найцікавішим триллером останніх місяців😎
Subscribe

 • ЧИ ПОМЕРЛА ЖУРНАЛІСТИКА?

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 д. · ЧИ ПОМЕРЛА ЖУРНАЛІСТИКА? Натрапив на досить цікавий текcт…

 • Разумков и ОП

  Печерский холм ​​ 🏛️Спикер Верховной Рады Дмитрий Разумков все больше бесит Офис президента и лично его главу Ермака. Разумков слишком явно…

 • Чому зелені так серйозно мочать Кличка?

  Карл Волох 2 ч. · - А ти не знаєш, чому зелені так серйозно мочать Кличка? - питають мене останнім часом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment