emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Свавілля

Ви розумієте, що от те "обміняти" від дуболома Данилова є взагалі поза межами не лише здорового глузду, а й людського? Обмін людьми, хай це навіть медведчуки або зеленські чи данілови, може відбуватися лише за їхньої згоди. Інакше це - звичайнісінька работоргівля, яка прямо заборонена ст.4 ЗДПЛ і законами України.
Йдемо далі. Громадянин України, яким, на превеликий жаль, є Медведчук, не може бути вигнаний за межі власної країни, не може бути позбавлений права повернутися до неї. Ці права також є невідчужуваними і гарантованими КУ та ЗДПЛ. Навіть якщо цього громадянина "обміняють", він знову безперешкодно повернеться. Я щось не чув, щоб Медведчук прагнув позбутися українського громадянства. Я не чув, щоби він був позбавлений громадянства за рішенням суду. Отже, будь-яка спроба "вигнати" його є абсолютно незаконною, злочинною.
І, врешті, сентенція Данілова щодо того, що "вирішувати буде Зеленський", пахне, тхне, смердить 1937 роком. Ба більше, цей жлоб з дерев’яним рилом цілком усвідомлює це. Він постійно, послідовно і наполегливо вибудовує у суспільстві толерантність до свавілля, корчить із себе гібрид Берії з Вишинським, і йому це щоразу сходить з рук. Мовляв, ну сказав - не зробив же. І це особливо страшно.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments