emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порошенко. Розгромний виступ у Раді

Страница Петро Порошенко была в прямом эфире.

21 ч.
У Страсний тиждень, у п’ятницю уряд прийняв драконівську постанову про регулювання субсидій найбідніших людей, які мають право на компенсацію своїх видатків у вигляді субсидій. Уряд загнав людей у злочинні черги у соцзахистах, для того, щоб вони переоформлювали субсидії, носили додаткові довідки.
Те, що казав пан Корніенко про paperless, треба вийти на вулицю і подивитися як реалізується: зайдіть до соцзахисту, побачте ці черги під час ковіду — це є знущання над людьми.
Рекомендую повернутися до практики, яка була запроваджена нашою командою, коли звичайною поштою тобі приходить відповідний зразок заяви, і ти в автоматичному порядку нараховуєш собі субсидію. Свого часу у нас витрати на субсидії були 70 мільярдів, а ви пропонуєте їх скоротити менш ніж до 40 мільярдів. Свого часу субсидію отримували 7 мільйонів людей, а ви пропонуєте, щоб зараз судсидію отримали 3 мільйони людей, а решта людей залишилася сам на сам зі своїми проблемами.
Я хотів би приєднатися до позиції щодо категоричної незгоди із відправкою у відставку ваших міністрів без відповідного звіту. Хочу вас заспокоїти: не треба шукати «цапа відбувайла». Ані Степанов, ані міністр економіки, ані міністр інфраструктури не були міністрами. У нас міністрами працює Зеленський. У нас немає парламентсько-президентської республіки. У нас є офісно-президентська республіка, де Зеленський і голова його офісу керують всім.
Наша пропозиція: заслухати звіт по виконанню постанови уряду, обов’язково додати туди звіт про використання коштів антиковідного фонду і притягнення до відповідальності.
Я наголошую, ми не захищаємо Степанова. Він має бути знятий разом з урядом і, можливо, опинитися за ґратами. Але ключову відповідальність за жахливі смерті українців несе Зеленський.

Днями я повернувся зі Львова і хочу наголосити, що на сьогоднішній день людей по всій країні турбує головне питання — це стрімке погіршення рівня життя людей, яке пов’язане у першу чергу з нездатністю влади забезпечити зростаючі доходи людей. Фактично рівень життя падає у зв’язку із стрімким зростанням цін і комунальних тарифів.
Ми хотіли б виступити категорично проти того способу, у який уряд намагається зараз вирішувати ці питання. Уряд прийняв відповідне рішення про регулювання цін на паливно-мастильні матеріали, і вчора ми почули, що ще дві компанії приєдналися до фактичного зняття з продажу окремих видів палива. Це — повернення до радянських способів регулювання.
Може пану Зеленському варто вийти з кортежу, сісти на велосипед і побачити, що і ціни на борошно зросли на 60 і більше відсотків, ціни на хліб зросли більше, ніж на 60%, як і ціни на м’ясо, на цукор та яйця? Може вони і ціни на ці продукти намагаються у такий спосіб регулювати, створивши Держкомцін?
Застерігаю, це призведе до того, що ми повернемо радянський дефіцит, і ці продукти будуть зникати з крамниць.

Ані Степанов, ані міністр економіки, ані міністр інфраструктури не були міністрами. У нас міністрами працює Зеленський. У нас немає парламентсько-президентської республіки. У нас є офісно-президентська республіка, де Зеленський і голова його офісу керують всім.
Ми не захищаємо Степанова. Він має бути знятий разом з урядом і, можливо, опинитися за ґратами. Але ключову відповідальність за жахливі смерті українців несе Зеленський.
Наша пропозиція: заслухати звіт по виконанню постанови уряду, обов’язково додати туди звіт про використання коштів антиковідного фонду і притягнення до відповідальності.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment