emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нюанси

Поточна інформаційна бімба (точніше, чергова купка лайна) цікава не самою історією (там нема жодних сенсацій і сюрпризів, все дуже очікувано), вона цікава деякими організаційними нюансами:
Нюанс перший:
Товариш Зеленський, який має всю повноту влади, не знаходить нічого кращого як в переддень говорільні про свої досягнення за 2 роки, накинути лайнєца на чоловіка, який тоді йому програв розгромно. Що, звісно, повною мірою характеризує суть його досягнень.
Товариш Зеленський, який має повний контроль над силовиками, не знаходить нічого кращого ніж злити нібито записи СБУ нібито розслідувачу. І це взагалі дуже дивний момент з огляду на те що Медведчуку нічого серйозного не пред'явили (причетність до якоїсь там фірми). Якщо вказані записи легальні, якщо вони настільки бомбезні, то якого хрена вони не з'являються в матеріалах кримінальної справи проти Медведчука, а з'являються в якомусь маніпулятивному гуані, яким намагаються давити на емоції тупаючи ножкою?
Розумієте, це приблизно те ж саме, що власник секс-шопу, маючи в доступі і у власності всі можливі засоби контрацепції, під час акту використовує брудний одноразовий поліетиленовий пакет з смітника, намотуючи його на свій орган. Тут, звісно, питання відносин між учасниками акту, дозволу партнерки пускати в себе таку конструкцію з намотаним кульком (хоч в даному випадку партнерка імітує що їй то подобається), але ж це й питання ще й гігієни, безпеки і здорового глузду.
Тобто, маєш легальні докази? - Вперед! Роби так, як має бути, в тебе є всі можливості, а не намотуй на дітородний орган кульок зі смітника.
Нюанс другий:
Власне, нюанс який свідчить про сплановану брудну інформаційну атаку проти Порошенка.
Вибачте, а до чого тут Порошенко?
У вас нібито є плівки Медведчука, то чому ви не говорите про Медведчука і його покарання (точніше відмазування), а перевели ракурс на Порошенка? Вас так обурює що в Порошенка був такий переговорник в далекому 2014, то чого вас не обурює що цього самого переговорника позавчора відмазали від тюрми?
Це дивно, нелогічно і неприродно так змішувати акценти з подій вчорашніх на події 7-мирічної давнини. Ви маєте нову владу, з усіма інструментами, так вимагайте покарання для людини, яку вважаєте злочинцем, сьогодні. Виставляйте претензії новій владі, а не розказуйте що було 7 років тому. Тим більше що 2 роки тому колишньому президенту ви винесли вирок.
Нюанс третій:
Який випливає з другого.
А звідки взялася така безпрецедентна довіра до слів Медведчука?
Зверніть увагу, я не питаю де докази що плівки справжні, а не є результатом спільного виробництва кварталу і студії Медведчука (хмм, виходить 1+1), я питаю а з чого б така еталонна, образцова довіра словам Медведчука?
Соціологи іноді проводять дослідження і визначають довіру українців до інститутів і політиків. То кажуть найбільше довіряють армії і церкві. Виходить що то брехня. Справжній український патріот найбільше довіряє Медведчуку. Бо навіть ніхто в його словах на якихось плівках не сумнівається.
Нюанс четвертий:
Випливає з другого, пов'язаний з третім.
Дуже смішно виглядає спосіб, в який цю інформацію подають. Подають її під соусом величезної сенсації. А в чому, власне, сенсація? Сьогодні хтось дізнався що в часи Порошенка Медведчук представником в переговорах. Хіба не цим дорікали Пороху 5 років? Сьогодні дізналися що Медведчук близький до хйла (це власне причина чому він був представником)? Чи може сенсація що Медведчук має мобільний телефон? В чому сенсація?
Нюанс п'ятий:
А сенсацію намагаються зробити з того що нібито Медведчук впливав на рішення Порошенка. Ну тоді, якщо ви так вважаєте, то на основі цих записів дайте Медведчуку Героя України за звільнення 2/3 Донбасу. Бо в цих розмовах саме про події тих часів і йшлося.
Відтак, якщо Медведчук пролобіював через Порошенка звільнення Донбасу - то звільніть його і нагородіть цього справжнього патріота.
Або ж не знущайтесь зі своїх партнерів намотуючи брудний кульок на дітородний орган і розказуючи їм що так має бути.
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments