emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дитячий егоїзм

Хвиля обурення відмовою адміністрації Байдена від частини санкцій проти "Північного потоку-2" виглядає дивно, і зокрема наш міністр Кулєба про "дипломатичну поразку США" заговорив не дуже подумавши.
Бо якщо Зеленський самостійно збирається з Путіним вирішувати питання війни, яку за 7 років не закінчила міжнародна коаліція - то хіба він не зможе так само самостійно домовитись про таку дрібничку як газопровід?
"Надо просто перестать строить!", "Можно просто остановиться посредине моря!", - і все, справу зроблено, просте та ефективне рішення, перевірене на практиці.
До того ж, судячи з рейтингів, такі підходи цілком і повністю підтримує премудре українське населення, з чим його можна і привітати.
То з якої радості Штатам в цій ситуації псувати стосунки з Німеччиною санкціями проти її компаній?
Для чого рубитися з Росією заради інтересів України, коли її керівництво рветься на "зустріч з Путіним", а ще кладе болт на санкції по Коломойському, руйнує корпоративну реформу і злягається з реваншистами?
Звичайно, егоцентризм українців зашкалює - Байден і в НАТО нас має прийняти, і "Північний потік" зупинити, і Кремль "томагавками" закидати, та бажано подякувати Зеленському, що той його поки що не посадив.
Насправді до нас стали відноситись так, як ми на те і заслуговуємо, обравши та підтримуючи цю ганьбу у владних кріслах - це не проблема американців, розумієте?
Неможливо зрадити того, хто сам себе зрадив.
Тому скоріше за все "потік" таке буде добудовано, а потім українці як не для себе, так для своїх дітей отримають справжню війну з РФ, а не ту, від якої "усталі" по команді з телевізора.
"Ні обіцянок, ні пробачень" - так це працює.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments