emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Рентген

Якщо президенту Зеленському зробити рентген, то в нижній його частині ви побачите велику і волохату руку.
Саме вона, ця рука, контролює кожен рух ротом, руками і ногами Володимира Зеленського. Це рука людини, яку ніхто не обирав і за яку ніхто не голосував. Це – рука Андрія Єрмака, голови Офісу Президента України.
Хто ж такий Андрій Єрмак, який за посадою має бути завгоспом, а по факту приймає майже всі важливі рішення в країні?
— Колишній «рішала» по кіосках у Києві;
— Найкращий друг Кремля;
— Корупціонер – див. «плівки Єрмака»;
— Людина з бізнесом в РФ;
— Людина, яку не сприймають наші західні партнери;
— Кум Колі Тищенка (так, це могло статися будь з ким, але сталося саме з ним).
Неможливо перерахувати всі корупційні схеми, які Єрмак замкнув на собі. Тут банально не вистачить місця. Ми знаємо, що він шкодить Україні. Ми знаємо, що Єрмак допомагає Росії. Цього достатньо, аби зробити висновок: його місце – не на вулиці Банковій.
Рівно рік тому громадяни України однозначно висловили свою позицію. Електронна петиція з вимогою звільнення Єрмака набрала необхідні 25 тисяч голосів у рекордний термін. Це єдине волевиявлення громадян, яка мало місце стосовно Андрія Єрмака, бо на посаду його ніхто не обирав і ніхто не голосував за нього, окрім однієї людини – президента.
Але це не допомогло. 25 тисяч голосів «проти» не переважили одне «за» Зеленського. Відповіддю на петицію стало «утріться, лохи».
Це не означає, що треба заспокоїтися і утертися, як рекомендовано. Це означає, що потрібно збільшити зусилля багатократно. Так, щоб замовчати, не помітити, посміятися з волевиявлення громадян було неможливо. Це означає, що потрібно вийти на вулиці в усіх великих містах, в усіх маленьких містах, що треба достукатися до серця тисяч, десятків тисяч, сотень тисяч українців, не тільки в столиці, але й у регіонах, щоб голос громадян став настільки гучним, що його не вийшло ігнорувати.
Це важко, але робити завжди важко, легко лише нічого не робити. Це страшно, муторно і довго, але саме тому хто ж це зробить, як не ми. Це дорого, але на щастя, у нас є ви.
Ми розпочинаємо велику кампанію «Єрмака — у Сибір!». Ми виходимо на вулиці, щоб зібрати мільйон підписів громадян за відставку Єрмака. Ми роздамо мільйони газет з інформацією про його злочини. Ми розпочинаємо масштабну інформаційну кампанію, щоб кожен громадянин України знав про те, хто такий Андрій Єрмак і де йому справді місце.
На наш хрестовий похід потрібні гроші. Багато грошей. Дуже багато грошей.
Єрмак має мільйони баксів і бажання злити Україну під Москву.
Ми, «Демократична Сокира», не маємо мільйонів, але маємо вас — людей, яких задовбало червоніти за витівки Зеленського та його керівника.
Кожна війна Демократичної Сокири закінчується перемогою.
Кожні ваші 100/200/500 гривень на метр наближують Єрмака до Сибіру!
Гроші на війну з Єрмаком можна підкинути тут — https://bit.ly/3f6ATJw
Звіти з витрат будуть на сторінці.
Дякуємо вам.
Ваша Демократична Сокира
Возможно, это изображение (1 человек и текст)
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment