emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Євробачення

Я зараз спробую умовно підбити по поличках наукові підсумки Євробачення, щоби був висновок, як в дисертації, а то виходить непевно.
Отже.
1. Країни Євробачення умовно (і не умовно) можна поділити на бідні й багаті.
(Багаті не в першому поколінні, як нафтові вишки або наші мільярдери, які ще недавно були простими бандюками. Багаті в сенсі традиційної, сталої заможності).
2. В бідних країнах жіноча сексуальність і досі є ходовим товаром, за який можна отримати непогані дівіденди - від айфончика до державної посади.
Тому номери від бідних країн - всі ці молдови, азербайджани, сербії - зазвичай маніфест Ані Лорак: напівпрозора мінімальна сукня, запальний мотив, волосся назад (я десь грубо написав "піськи-вітродуйки" - не дуже пристойно, але коротко та доволі ємно).
3. Багаті країни зазвичай представляють пісню-ідею: у неї є певний зміст, який виконавець намагається донести до глядача. Це може бути і рок-композиція, і сердечна балада, і вінтажна замальовка, і протестна провокація, і екзотична національна естетика.
(Звісно, це не перекреслює певної сексуальності, але є французька сексуальність, а є кіркоровська).
4. Іноді бідна країна раптом вривається саме з такою ідеєю в коло багатих - і тоді стає справжнім відкриттям. Таке бувало не один раз.
Це, власне, все. Наступного разу в професійне журі кличте саме мене: я прийду з дипломом музикознавця й одразу віддам вищий бал Литві - віддячу за підтримку. Тримайтеся.
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments