emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

У ЗМІ всіх країн існує заборонена тема: життя арабів - громадян Ізраїлю

Друзі, дуже часто помічаю, що коли в ЗМІ заходить мова про Ізраїль, заздалегідь відомо про що будуть говорити в новинах: про страждання арабського населення на окупованих територіях. При цьому, зауважте, журналісти намагаються не згадувати географічних назв цих територій: Самарія і Юдея, ймовірно, щоб у глядача не виникли дивні асоціації типу: «Юдея, окупована юдеями.»
Але навіть це далеко не головне. У ЗМІ всіх країн існує заборонена тема: життя арабів - громадян Ізраїлю. Що в цій темі такого, що змушує журналістів обходити її стороною? Чи не те, що життя арабів в Ізраїлі настільки відрізняється від життя арабів в арабських країнах і в Європі, що опис їхнього життя може легко зруйнувати анти-Ізраїльську пропаганду.
На «окуповані території», так сьогодні називають Юдею та Самарію, проживають близько 2 млн. Арабів. Вони нащадки тих, хто прийшли на ці землі у 20-40 рр. за заробітками із сусідніх арабських країн: Сирії, Єгипту та Іраку. В цей час в Палестині за участю євреїв починає розвиватися сільське господарство і промисловість, з'являється робота. Сьогоднішні араби добре знають, хто їхні предки, коли та звідки прийшли вони до Палестини.
Усередині Ізраїлю проживає 5.5млн. євреїв і 1.3млн. арабів - громадян Ізраїлю.
Ізраїльські араби користуються всіма правами громадян:
- друга державна мова в Ізраїлі - арабська
- існують державні школи з викладанням арабською мовою
- соціальне страхування та безкоштовне медичне страхування
- араби мають право голосу, мають свої партії й своїх парламентаріїв
- існує державне телевізійне та радіо мовлення арабською мовою
- Державні допомоги для дітей та матерів-одиначок, якими араби спритно користуються через багатоженство
- арабські діти вчаться в державних ВУЗах і отримують стипендії
- в державних університетах для арабських студентів створені мечеті, щоб вони могли молитися
- на розвиток арабської культури єврейська держава щорічно виділяє великі суми
- арабські населені пункти мають спортивні клуби, які також оплачуються державою
При цьому, ізраїльські араби не несуть найголовніший і важкий обов'язок - захист держави. Кожен ізраїльський чоловік проходить 3 роки строкової військової служби, а потім до 50 років щорічні військові збори терміном до 1 місяця. Ізраїльські араби звільнені від цього. Дуже зручна ситуація, коли маєш повне право, але не виконуєш всіх обов'язків.
Ні в одній арабській країні в араба немає таких прав і пільг, як в Ізраїлі. Ні в одній арабській країні араб і його діти не відчувають себе настільки захищеними, як в Ізраїлі. Ні в одній арабській країні в арабів немає такого рівня життя, як в Ізраїлі (тут відразу обмовлюся, що не рахуючи арабських країн, які живуть за рахунок надр землі).
У цьому причина того, що ізраїльські араби по народжуваності займають перше місце у світі. У цьому причина того, що палестинські араби та араби з навколишніх країн прагнуть отримати ізраїльське громадянство, часто шляхом одруження на ізраїльських арабках.
Пройти крізь століття вигнань, щодня думаючи та молячись про Єрусалим, заплатити життями своїх синів і дочок за звільнення заповідної святині та, отримавши її, залишити в чужих руках. Чи це не приклад доброї волі? Чи є інший народ, що зробив щось подібне?
Огюст Вандаль.
Subscribe

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments