emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чому літак сів у Мінську?

Заради об'єктивності повідомляю притомним людям.
Припиніть, будь-ласка, впроваджувати фейки про те, як ексадрілья білоруських винищувачів підрізала FR4978 (літак Ryanair Атени-Вільно), суваючи йому під ніс бомби і ракети. Ще більш витонченим є фейк про те, що команда диспетчера - завжди закон для КПС.
(КПС- командир повтряного судна ВПС - військово-повітряні сили).
1) КПС юридично НЕ зобов’язаний виконувати розпорядження наземних служб! Так, не виконуючи їх він бере на себе відповідальність за наслідки. Але він головний і остаточне рішення завжди за ним, а розпорядження диспетчерів носять рекомендаційний характер. Сідати в Мінську він мав би лише у тому разі, коли б з Вільнюса поступила ЗАБОРОНА на посадку, а цього не було.
2) В момент прийняття рішення і виконання маневру найближчим аеропортом був Вільнюс (VNO) а не Мінськ (MSQ). Причину прийняття такого рішення пілоти не пояснили. Досі невідомо, чи транслювався їм зміст повідомлення про теракт. Якщо транслювався, то одразу викликав сумнів. Ізраїль вже припинив вогонь. ХАМАС жодного разу не підривав літаки.
3) Борт FR4978 не отримував ніяких погроз і примусу ані з землі ані з боку інших літаків. Принаймні про це не було жодної заяви. Не було зафіксовано в полі зору пілотів жодного винищувача. Один МІГ-29 взлетів о 13:04, через щонайменше 15 хвилин після розвороту FR4978 на MSQ. Тобто рішення про розворот на MSQ не було обумовлене діями ВПС.
4) КПС знав, що про «бомбу в Вільнюсі» не знають ані у Вільнюсі ані в офісі Ryanair. Що терористи дивним чином повідомили про це електронною поштою службу безпеки аеропорту Мінську і нікого більше.
5) Фейк про МІГ-29 не підтведжений в жодному офіційному повідомленні, але з’явився в усіх ЗМІ навіть зі словом "intercept". Зараз вже розповсюджуэться фейк про цілу ескадрілью, хоча додатково був піднятий гелікоптер Мі-24, якого також ніхто не бачив.
6) Все це наводить на думку, що щось інше змусило борт FR4978 раптово розвернутися і слідувати в MSQ, а шоу і дезінформація з МІГ-29 могла бути прикриттям справжніх причин дивного рішення КПС.
7) В двох з трьох відомих мені аналогічних спецоперацій пілоти були заздалегідь в курсі операції
ПІДСУМОК
Я не стверджую, що пілоти були у змові з гебнею, але це має бути перевірено. Мотив може бути різним - від підкупу до погроз членам сім'ї або команді на борту (літак був повний гебні).
У разі, якщо я помиляюсь, рішення саджати літак не в найближчому VNO, а летіти в MSQ було необгрунтованим і не було вимушеним очевидною загрозою.
Принцип Hanlon's Razor каже "Ніколи не вбачайте злого наміру в тому, що цілком можна пояснити дурістю". Але в цьому випадку пояснення дурістю теж хотілося б почути.
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments