emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Обнімашки

Обнімашки в прямому ефірі Арєстовіча з українофобом Мураєвим на фоні суворого "санкционщіка" РНБО Данілова - яскрава ілюстрація ціни їхньої "боротьби з олігархами" та "захисту національних інтересів".
Ще коли за підозру у державній зраді та фінансуванні тероризму Медведчука відправили сидіти в своєму палаці, якось попахувати став раптовий "патріотізм" нових ліц, тим більше, що і проросійські канали закрито якось вибірково, без того ж махрового "Наш", і без оцінки частки Медведчука в "1+1" тощо.
А тепер ці фрейдіські обійми та поцілунки подоляківців з малоросами виглядають логічними, бо справжня їхня мета співпадає, і вона незмінна - за будь-яку ціну знищити Порошенка.
Його якимось дивним чином прив'язують до всієї історії з Медведчуком/Козаком, як раніше прив'язували до справи проти Байдена, СБУ копіює портновське ДБР і викладає повістки на чергові допити, фейки, "пльонки", "сенсації" йдуть безперервним потоком.
Складається враження, що Порошенка згадують навіть частіше в порівнянні з часами його президенства - бо реальної альтернативи цьому зеленому оману так і проглядається, що дуже дратує акціонерів "конца епохі".
Їм потрібне гарантоване тепле стійло, без всяких незрозумілих українців з їхньою державою та євроінтеграцією, лампова малоросія, в якій під наглядом колективного Данілова теплими губами працюють колективні Арєстовіч з Мураєвим - під аплодисменти вдячного населення.
Нагадую про свій канал - https://t.me/prozapas77 - на випадок бана.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments