emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Смішний чекіст

💵Законопроект про олігархів. Можу лише повторити те, що я написав раніше (https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/1279497219159193). Це не закон про якесь обмеження оліграхів. Це закон про перетворення Зеленського в Путіна.
👆🏻Путін встановив свій авторитаризм коли придушив ЗМІ незалежні від держави, тобто ті що належали олигархам Гусинському та Березовському. Зеленський силиться зробити те саме. З єдиним винятком. Путін все ж таки був кадровим гебйом, офіцером КДБ з відповідною освітою і працівником резидентури в НДР. Не абищо, але все ж таки. За Путіним була вся сила тодішнього ФСБ і підтримка росіян, що жадали повернення в реалії імперії.
🤡Так от коли в чекіста грати починає гратися комік, в підсумку виходить смішний чекіст. Тобто чекіст з якого регочуть. А такий чекіст - безпечний. Те що ОПУ спершу істерив, що законопроект опублікований "Дзеркалом тижня" - фейк, а потім подав саме цей законопроект - доказ. Вони не змогли ані документ зберегти в таємниці, ані придумати щось більш серйозне.
☝🏻Такий і результат у них буде - комічний.
🙅🏼‍♂️До цього. При всьому моєму тверезому ставленню до здібностей українців, я не вірю що моя нація захоче собі на шию наш варіант Пуйла. Всьому є межі. Інакше - Янукович владою був би вічно.
👉🏻І ще. Законопроект опублікований "ДТ" фейком назвали Подоляк і Данілов. Що Подоляк - брехло паталогічне, відомо давно. А от Данілов неприємно здивував. Правду кажуть, посидиш серед цвілі - сам вкриєшся.
Возможно, это изображение (3 человека)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments