emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хто винний?

🇩🇪 🇨🇵 Секретар РНБО Олексій Данілов заявив що Франція і Німеччина винні в окупації частини території України, як підписанти Будапештського меморандуму.
👉🏻Гадаєте від дурницю споров? Нічого подібного. Це гра на свого виборця. Не забувайте, що зелених владою зробила та частина українців, яким всі у всьому зажди винні. Керівник - за те що мало платить. Політик - за те що не побудував йому рай на землі. Порошенко - за те що ЗСУ не пройшла по Москві парадом. США - за те що Україна ще не 51-й штат. Німеччина і Франція - тому що Росія окупувала частину наших територій. НАТО - за те що не прийшло в Україну і не перемогло росіян замість українців.
☝🏻Цим людям весь світ винний за те, що за них у їхній країні ніхто не вирішує їхні проблеми. Самі вони не винні нікому і нічого. Таку владу й мають.
👏🏻Данілов лише озвучив те що хочуть почути виборці Зеленського. Не вони всі винні в тому, що в Україні іде війна, бо вони вже 7 рооків втомлюються від війни в той час як у частинах ЗСУ недоштат. Не вони винні в тому, що Україна живе в борг, бо самі вони не платять податки і платити не думають. Винні Німеччина і Франція.
Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments