emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Роздуми на фоні свята

Так сталося, що в мене розвинута фантазія, надрозвинута емпатія (до того ступеню, коли це заважає мало не більше, ніж допомагає) та не найгірші здібності до прогнозування.
Через це мені дуже важко спілкуватися з низкою журналістів, політологів та експертів.
Перед очима відразу постає сценарій, в якому Росія окупувала Україну - і розуміння, що ці люди не просто продовжать жити, а й взагалі не дуже змінять звичний ритм.
Що оцей політолог так само буде писати по двісті постів в день, межуючи із анекдотами. Що оця тусовка "рівновіддалених" журналістів буде так само видавати щотижня нейтрально-засуджувальні текстики про все на світі, тримаючи коронний стиль "через губу". Що ось це прокурорське дитя точно себе знайде. Що цей популярний лисий мен залишиться популярним лисим меном. Що ця пані перекваліфікується із таємниць Банкової на таємниці Кремля. А от у ціх взагалі буде свято на вулиці - рівно до того моменту, коли вони зрозуміють, що їхню функцію виконано, вони вже не потрібні і вже їдуть їм на зміну Коц із Азарьонком.
Підуть співати осану новим володарям окремі з мережевих апологетів минулої влади та низка патентованих борців із нею ж. Увійде в конструктивне співробітництво фракція імені однієї дами усім складом та усі малі міжфракційні групи, а "За Майбутнє" додасть до назви "спільне". І возляжуть Олешко з Подоляком, і одна орлиця дістане не скажу звідки коханий партбілет.
And Spring herself when she woke at dawn
Would scarcely know that we were gone.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments