emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ ЗІБРАЛАСЯ РАЗОМ

ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ ЗІБРАЛАСЯ РАЗОМ
Отже, з'їзд партії "Європейська Солідарність" завершено. Які загальні враження?
Як гість, я побачив намір зібрати прибічників і дати їм зрозуміти, що "ми - сила", а партія тримається впевненно. Враховуючи, який шалений тиск іде на "ЄвроСрлідарність" і на Порошенка особисто через медіа, це не дивно.
До речі, Порошенко в боргу не лишився і потролив преЗЕдента від усієї души щирої. Весело і влучно.
Делегати з'їзду продовжують роботу і шось будуть вирішувати. Тої частини я не бачу і що там - не знаю. Певно, керівництву партії потрібно знати думку партійного активу.
Друге - відкриттям стало вітання від Віталія Кличка. Заява жорстка, Кличко по суті заявив про намір підтримати ЄС. Власне, зелень сама його штовхнула до цього. Тепер мають.
Третє - презентовано створення ветеранської організації "Брати по зброї". Серед прибічників "ЄвроСолідарності" ветеранів АТО не бракує. Тепер з'являється організація, яка займатиметься питаннями людей з досвітом захисту своєї країни зі зброєю в руках. З усіма похідними.
Четверте - створення "ЄС-платформи", електронного додатку, що дозволить бачити роботу місцевих організацій ЄС, оцінювати її, і мати зворотній зв'язок партійцям на місцях.
Приблизно так. Ну а головне враження, старе добре "Нас багато - нас не подолати". Партія - живий організм. Партія діє. Партія готова зібратися коли треба, в доволі короткий термін. Партія готова іти вперед. І перемагати.
І так, попри дощ за всіма прогнозами погоди, над відкритим майданчиком, де проходив з'їзд, постало блакиине небо з сяючим сонечком. Погода вилалася дивовижна. Так що природа - теж за нас!
Возможно, это изображение (5 человек и на открытом воздухе)
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment