emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Олеолеоле!!!

Ще ніколи «Слава Україні — Героям слава!» не звучало в шишкостані так часто, емоційно і гучно, як за останню добу. І це правильно, хай звикають песиголовці, ібо нєхуй. Історію УПА хай вивчають, говорять про це, кричать про це, палають, плачуть і стирають зуби в порох через це. Хай поєднання жовтого і блакитного їм сниться щоночі, разом з мапою України зі спизженим Кримом і Донбасом, де сім років йде війна. Бо іноді спокута приймає навіть вигляд футбольної форми української збірної.
Бо саме нова форма збірної України по футболу до Євро-2020 порвала лаптєй в шмаття. Навіть Захарова змушена була випасти з дупла в неділю, розгладити коліна і мішки під очима та розродитись розлогим спічем про нацизм, УПА і наші гасла, ув’язавши це в один вузол з розмашистою п'яною легкістю, притаманною всім, хто часто перебуває в стані розширеної свідомості.
В Госдурі пішли ще далі і заявили, що УЕФА повинна заборонити збірній України виступати в цій формі на чемпіонаті Європи. І тільки обережний Пєсков стримано заявив, що «регулювання всіх аспектів здійснюється УЕФА». А УЕФА форму схвалила і вже затвердила. Такіє дєла, балалайки, вам знову поклали теплого пісюна на голову.
Не буває нічого поза політикою, навіть спорту.
А ще я би хотіла побачити реакцію нашого МЗС у відповідь на бикування представниці МЗС Росії Захарової. Вона хоч і побита життям і алкоголем, але все ж офіційна персона, отже її заяви теж є офіційними, і не брати їх до уваги не можна, на мою думку.
Олеолеоле, нова форма агонь (якщо буде продаватись, куплю, візьму з собою на море і буду тролити лаптєй) , птн хйло🔥🔥🔥
Subscribe

 • Маріуполь. Парад

  Юрій Бутусов 4 ч. · Вчора був у Маріуполі на Параді на честь визволення міста у 2014-му. Найбільше вразили -…

 • Оскотинювання

  Валерій Прозапас 2 ч. · Там знову мощно виступив радник Зє Арєстовіч, який з ностальгією згадав як раніше…

 • "Самоідентифікація"

  Pavlo Klimkin 2 ч. · Останній сигнал Росії перед зустріччю Путін - Байден - внесення до держдуми РФ закона…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments