emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Детективи НАБУ відмовилися оскаржувати четверте закриття справи по "Роттердам+

🤩Детективи НАБУ відмовилися оскаржувати четверте закриття справи по "Роттердам+", вже новим прокурорм. У такий спосіб НАБУ остаточно визнало те, про що порохоботи казали багато років - складу злочину в схемі "Роттердам+" НЕ БУЛО.
🙋🏻‍♂️Я щиро вітаю полум'яного антикорупціонера Віталіка Шабуніна, який з "Роттердамом+" всі ці роки носився як дурень з писаною торбою та морочив голову своїм грантодавцям. Авторитетно заявляю Шабуніну, те в чому він зараз сидить - зовсім не шоколад.
👉🏻Але можливо Шабуніна потішить, що в твердженні "Роттердам+ - злочинний" у нього лишився диовижний союзник. Це - па-бам... Ігор Коломойський. Єдиними позивачами проти закриття справи по "Роттердам+" наразі лишилися два заводи Коломойського. На підставі того, що (видихніть) вони постраждали від "Роттердам+".
☝🏻І не заперечиш - вони справді постраждали. Від того що їх примусили електрику купувати як всім, а не через звичні їм хитрі схеми, вони не могли не постраждати. Просто тому, що коли не страждали вони - страждала Україна.
👏🏻Тож бажаємо антикорупціонеру Шабуніну і олігарху Коломойському успіхів в їхній спільній і безглуздій боротьбі проти "Роттердам+". Вони лічать одне одному.
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments