emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ПРОВАЛ КАГЕБІГУСА. ЧОМУ ЛУБЯНКАФІЛЬМ НЕ ВЗЯВ КАСУ?

ПРОВАЛ КАГЕБІГУСА. ЧОМУ ЛУБЯНКАФІЛЬМ НЕ ВЗЯВ КАСУ?
Таке враження, що друга спецоперація Кагебігуса шубовснула в болото - отже, верборідню, дядька дружини і двоюрідного брата Соболєвих буде понижено у званнях. Біглий лукашист з Банкової якось відбрешеться (то такий артист, якому скажеш "іграй гімно", то він присідатиме із криком "смержу, смержу!"), а от як Андрюша-Дирижабль пояснить босу подальше просідання рейтингів і нульовий ефект стосовно Порошенка? Вірогідно, так: паперш, всі розслідувачі - грантожери, отже Кагебігуса перекупив Сорос. Друге - Кагебігус колись вчився у КНУ за напрямом «історія слов'ян», отже є прихованим нацистом, і тому спеціально пустив проЄкт на збитки за наказом підпільної організації "Меч Сварога", яку потім довигадають відомо де. Насправді ж причини провалу наступні:

1. Так і незрозуміло, незважаючи на всі онаністичні потуги Кагебігуса, до чого тут Порошенко, адже чуємо лише Медведчука, його розмови з Козаком, Сурковим, бандитами з Охвістя, де він переважно продає небувальщину. Крім того, виявилося чимало брехні, як про Ізварино, так і про Севастопольський завод і багато чого іншого. Бачити, що ляпали нашвидкуруч, націлено було на злив Кремлем Медведчука та заход на його місце Андрюши-Дирижабля, а крєатівне завдання якось пришпандорити до цього Порошенка з'явилося пізніше. Вийшла халтура.

2. Затягнуто, одне кіно якось би ще зайшло, а так глядач поступово утратив інтерес. Тобто Кагебігус не став змінювати шаблон (притому, що за муві про Гладковського вже визнаний брехуном) і помилився. Не той калібр фігур, треба було зовсім по-іншому побудувати драму. Але підказувати не буду.

3. Межі віртуальності - коли успіхів нема, одну ковдру не розтягнеш, а крім того - просто катастрофічне падіння фаховості на Банковій. Згадаємо рівень на якому відбувалася операція з майором Мельниченко, який інтелект було в неї інвестовано, який рівень кураторства. Звісно, тоді і рівень освіти, обізнаності, культури суспільства був значно вищим. А тут? Дали флешку і йди нарізай, прикривати тебе не будемо, бо сцикотно, рейтинг і так кволий. Навіть варто пожаліти Кагебігуса, бо майора оберігали тоді і в Чехії, і в Німеччині, і в США, їздили з ним на переговори, і так далі. Загалом, вийшла лажа, яка вкупі з іншими факторами - погіршення економічної ситуації, зовнішньополітична колотнеча, самопідрив нішових конкурентів - посприяла лише консолідації та деякій експансії табору прибічників екс-президента. Що ж порадити організаторам та спонсорам? В принципі радити там нема кому - занадто низький рівень IQ, але ще можна врятувати частину грошей, якій ще не вспіли прідєлать ноги, як казав ВФЯ, мають же у Колі О. пацани лишитись з руками, от ще й новоспеченому недодепутатові час почати відробляти "перемогу", нє? Але мусять поспішати - скаже, що все згоріло у біткойні та NFT. На цьому я би тему денискового фіаско і закінчив.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments