emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Цікава каша заварилася....

Пишу третій пост про футбол поспіль, здуріти. Я так ще й затятою вболівальницею зроблюся, раз для чірлідєрства я вже старінькая. Бо футбольна історія набирає обертів, і хто знає, чим вона скінчиться в результаті.
Так от, сьогодні виконком УАФ (Українська асоціація футболу) одноголосно підтримав пропозицію затвердити в якості футбольних символів наступні: малий герб УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», а ще і великий герб (карта України з Тризубом в центрі), який відтепер може використовуватись на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних.
А ще (увага!) виконком УАФ затвердив ОФІЦІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!». Не політичний, як хочуть це показати песиголовці і деякі запроданці з УЕФА, а саме футбольний. Тому що ці гасла вже багато років звучать на усіх футбольних трибунах світу, на всіх матчах, де грають українські футболісти. Ці гасла давно стали привітаннями для наших вболівальників, маркером «свій — чужий».
Наразі остаточного рішення УЕФА стосовно долі гасла «Героям слава!» на футболках української збірної поки що немає. Зрозуміло, що для Кремля це питання їх збочених принципів, там вперлися рогом, на всіх рівнях причому. Але вперлися рогом і ми, бо жодне плюгаве падло не сміє відбирати і паплюжити нашу історію.
Про запроданців і чужих я в тексті написала не дарма, бо прочитала щойно в телеграмі дуже цікаві речі. Що начебто вся ця заваруха з нашою формою і гаслами відбувається за сприяння такого собі директора УЕФА по проведенню змагань Джорджіо Маркетті (той, що не дав переграти матч Україна-Швейцарія, який відмінили, з якимись геть лівими відмазками). А з нашої сторони йому (внізапна) досить активно допомагає Григорій Суркіс, який з Маркетті приятелює давно і тісно і знаходиться з ним на прямому зв’язку. Настільки тісно, що в ЗМІ часто потрапляли скандальні новини про коштовні подарунки від Суркіса для сіньйора Маркетті у вигляді годинників престижних брендів ну і ̶к̶а̶б̶а̶ч̶к̶о̶в̶о̶ї̶ ікри трохи покушоць, бо сіньйор там мабуть голодний ходить.
Цікава ікра, тьху, каша заварюється, пані та панове. З однієї сторони корумповані чиновники УЕФА і погрози Газпрому створити проблеми, з другої сторони офіційне рішення нашої Асоціації, яке ускладнить можливість УЕФА прийняти неправомірне рішення. Подивимось, чим це все скінчиться. Але як би там не було, шанс для піару наш футбол отримав прекрасний, чим і скористався доволі професійно
Subscribe

 • Маріуполь. Парад

  Юрій Бутусов 4 ч. · Вчора був у Маріуполі на Параді на честь визволення міста у 2014-му. Найбільше вразили -…

 • Оскотинювання

  Валерій Прозапас 2 ч. · Там знову мощно виступив радник Зє Арєстовіч, який з ностальгією згадав як раніше…

 • "Самоідентифікація"

  Pavlo Klimkin 2 ч. · Останній сигнал Росії перед зустріччю Путін - Байден - внесення до держдуми РФ закона…

 • Трохи дорожче 2

  Валерій Прозапас 9 ч. · Ні, мене продовжує бомбити. Кожного дня від народних органів правопорядку ми…

 • 3:0

  Andrii Klymenko сейчас с Сергеем Сидоренко и ещё 11. 13 ч. · Здається, багато хто забув про більш…

 • Трохи дорожче

  Валерій Прозапас 17 ч. · "Ніякої катастрофи без траншу МВФ не буде", - заспокоює слуґа Гетманцев.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments