emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Класова ненависть

НАС ДАВЛЯТЬ НЕНАВИСТЮ
Ну що, читачі? Відчули ви, як протягом останніх тижнів лють і ненависть щодо Петра Порошенка і його прибічників перейшла в фазу, що здається ще трохи – і в хід підуть ножі, вила та сокири? Я от відчув.
Шкодую я, читачі, ваші нерви і свій час. ЗЕботву в бан відправляю десятками. Сенсу витрачати десятки годин на суперечки з ними, які не завершаться нічим, бо вони не дискутувати приходять – я не бачу. А на їхній агітмайданчик перетворювати коменти під своїми постами – не дозволю. Але ж читаю я всю тут гидоту, яку пишуть.
Чого там я? Ірині Геращенко на «плюсах» влаштували повноцінне цькування, рівня буллінгу в криворізькій підворітні. Передачу «Право на владу» час перейменовувати на «Право на розправу». Навіщо це було зроблено – очевидно. Прибічників «Європейської солідарності» тупо витісняють з ефірів зелених телеканалів.
І не тільки телеканалів. Силяться зносити сторінки і аккаунти на ФБ, історія Маши Мадзігон загальновідома. І не тільки її. Профіль Сержа Марко знесли після того, як він разом з Порошенком привіз на фронт антиснайперський комплекс спостереження. Анонімні телеги і відомі блогери уже дійшли до того, що навіть не закидають щось Петру Порошенко – вони просто дихають ненавистю, звинувачують без доказів і вправляються у зневазі.
І знаєте, що найбільш огидно? Від цих потоків брехні, наклепів у вигляді версій і звинувачень без доказів неможливо захиститися. Неможливо, бо у них вірять. Бо люди одурманені класовою ненавистю і ідеалістичними казочками самі готові шукати де б звинуватити Порошенка? Сама думка про те, що найбільш ефективним президентом України був крупний бізнесмен, руйнує їхній світогляд.
Причина таких потоків ненависті очевидна. Через 2,5 роки перебування при владі, «служки» переконалися – посадити Петра Порошенка їм не вдасться. Нема ніяких доказів бодай якихось злочинів Порошенка. А чинити повне беззаконня прокурорів примусити не може навіть готова на все для ЗЕ Венедиктова. Тому «служки» силяться випхати Порошенка з політики. Загнати в маргінес. Зневірити у власних прибічниках. Оббрехати. Довести потоки брехні до такої міри благого безумства, аби соратники Порошенка махнули рукою і пішли з політики. Аби всі ми зневірилися, що боротьба має бодай якийсь сенс.
Ну, що ж? Ми в хорошій кампанії. Колись, от точно так само, потоками брехні з метою демотивувати, завалювали повстанців УПА. Порошенко не перший лідер України якого оббрехали з усіх боків. Оббрехані були Іван Мазепа, Симон Петлюра, Павло Скоропадський. При чому Скоропадського оббріхували водночас червона Москва, білогвардійці і прибічники Петлюри. Нічого не нагадує? А Бандера? Скільки бруду крім Москви на нього вилили «свої»?
Те, що нині роблять зелені вже було в моєму житті – перед Помаранчевою революцією. Але тоді було іще важче, бо на опозицію працював один лише «5-й канал» Петра Порошенка. Всі решта – проти. Інформаційно прибічників Ющенка стирали на порох. Але саме Ющенко став президентом.
Не для рядових прибічників ЗЕ (я сам колись був схожим і прошов свій шлях у державники) але для ЗЕботви, для «позитивних блогерів» Подоляка та Арестовича, для любимих болонок Ігоря Валерійовича з холдингу «1+1 Медіа» та для усієї іншої армії професійних брехунів з долученими до них білопальтечниками, що у зелених «перехоплюють копійчину» (мені розкажіть, що такого нема), я маю дуже погану новину. Вони нас не випхають з політики. По-перше – у нашому житті такі випихування вже були. На заводах. У бізнесі. На фронті. За Януковича. Випихувалка зламається – нас випихувати, як небо фарбувати.
По-друге, я давно збагнув, найбільш холодно буває перед світанком. Сам факт того, що вони казяться аж так, свідчить – у них тремтять пальці і кривляться рила. Від страху. Вони бачать, що рейтинг Порошенка не хитається. А Зеленський протримається ще недовго. Вони знають – нам треба просто вистояти. Так от – ми вистоїмо.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Вони крок за кроком ретельно відбирають у нас свободу

  Yurii Karakay 7 ч. · З роздумів під стінами суду. Після двох революцій, на восьмому році війни, в…

 • Арахамство

  Валерій Прозапас 1 ч · Буквально на другий день після бесіди з Коломойським на стадіоні - Арахамія…

 • Сокира проти зелених

  Демократична Сокира 18 ч. · Влітку ми подали заяву щодо зливу операції вагнерівців. До Державного Бюро…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments