emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Проти нашої пісні ядерна зброя безсила

Проти нашої пісні ядерна зброя безсила
І знову вона гримить над Європою! Луна від вчорашніх співів українських уболівальників на стадіоні у Бухаресті несеться світом попри зусилля редакторів новин, які з одного боку хочуть поставити новину, яку всі прочитають, з іншого - не хочуть сваритися із власниками, які дуже часто виявляються самі знаєте ким.
Всього лише два слова на просту мелодію добре забутого «Спіді- Гонсалеса» https://www.youtube.com/watch?v=v4s2AMKPHnE і який ефект! І ядерна зброя безсильна! Наша пісня летить над планетою приносячи набагато більше користі ніж усі зусилля наших політиків та дипломатів. Тому що політика можна змусити замовчати. А народ – ні! У Бухарест приїхали вільні люди із вільної України і тому співають те, що забажають. Те, що підказує їм серце.
Дехто вважає політиків, що висловили протест щодо нашої пісні, дурнями – мовляв задарма нас рекламують. Нічого подібного! Тому що ці політики знають, що вчора нашим уболівальникам підспівувала, сидячи біля телевізорів, уся Росія! Або майже вся. А відключити трансляцію не виходило. І тепер наступного матчу України на Євро-2020 чекатимуть не лише в Україні та Австрії. Цей матч дивитиметься вся Росія аби ще раз заспівати разом з нами нашу пісню. Хтось тихо, наодинці із телевізором, а хтось уже на ввесь голос!
Тому що це наша пісня, яка сильніша за будь-яку зброю! Слова не забули?
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments