emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Маркер

Справа вже не в тому, чи мали бути видані ті позабюджетні й позапланові сто мільйонів баксів військової допомоги в разі військового вторгнення РФ - чи просто внаслідок його загрози. І не в тому, притримали їх американці після зустрічі з Путіним - чи до, як бонус за те, що масована інвазія не почнеться. І навіть не в тому, отримаємо ми цього року додаткову військову допомогу від американців чи ні.
А в тому, як блискавично й категорично Пентагон і Білий дім зреагували на звинувачення в підігруванні Путіну й послабленні підтримки України. Це маркер, наскільки американське суспільство не дає сьогодні своїй владі свободи маневру в цьому питанні - незалежно від того, яка нікчема очолює сьогодні нашу країну.
І - так, цілком ймовірно, що Порошенко зміг би використати таку сприятливу ситуацію для досягнення серйозного прориву в безпековій сфері - так само, як він зубами вигриз безвіз і Томос. Та головне, все ж, що зради в ближчі роки, очевидно, не станеться, без допомоги нас не залишать, а Віка Нуланд не вичитає в Мінських угодах нічого, що «змусить» Держдеп прийняти російське трактування цього документу. Хіба що Янелох зовсім уже збожеволіє
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments