emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Камені з неба

🤦🏼В Росії стався крупний скандал. Жіночка-турагент з Уфи виклала ролик, в якому вона щиро зраділа, що повінню змило Ялту. "Це краще ніж день народження, краще ніж день туризму, кріще ніж секс!.. Не продаємо сараї!" Сараями вона назвала кримські готелі, якщо хтось не зрозумів.
😮Ідеться про те, що турагенції мусять продавати тури в анексований Крим (добровільно-примусово, я так розумію), а сервіс у нинішньому Криму... Як би вам сказати? Він і за України був - таке собі. Нині, судячи з розповідей знайомих, там все набагато гірше і важче. Нема води, руйнується інфраструктура, шалені ціни, хренові харчі...
🤷🏻‍♂️Звісно за огидний сервіс, захмані ціни і не надто привітний обслуговуючий персонал Криму, відпочивальники мозок виносять турагенціям. А тим подітися нема куди. Не продавати тури вони не можуть, водночас російська влада всіляко рекламує відпочинок у Криму. Зрозуміло тепер, чому турагент з Уфи так радіє ялтинській повені?
🇷🇺Сказати на все це можу лише одне. Камені з неба - вони от саме такі. Короткий епізод промовисто показав, як ставляться у всій іншій Росії і до анексованого Криму, і до проблем тамтешнього населення.
Возможно, это изображение (автомобиль, водоем и дорога)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment