emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Колективний Путін-Лєнін-Сталін

Згідно опитування, російське населення
сукупними 84% вважає "найвидатнішими постатями людства" Сталіна, Лєніна та Путіна.
Це вчергове демонструє, що справа не в полоумному керівництві Кремля - воно лише втілює запит свого суспільства, і тому не може та не буде змінювати свою політику і щодо України.
Ще в 2014 було зрозуміло, що Путіну не дають спокою лаври більшовицьких вождів, які сто років тому зламали державницькі потуги українців, а потім скалічили менталітет нації репресіями та езуїтськими методами змалоросійщення - і він послідовно та системно реалізує для нас той самий сценарій.
Як наші теперішні керівники збираються "домовитись" з цими 84% колективного Путіна-Лєніна-Сталіна - загадка.
Це те саме, що домовлятися з крокодилом, який лізе на подвір'я, пропонувати йому "розведення" з "перемир'ями" та зазирати в очі - замість укріплювати паркан та час від часу тикати крокодилу ломом по зубам.
Інша справа, що і страшний відсоток добрих українців теж досі живе в більшовицькій фантазії "фабрікі рабочім- мір народам-посадіть-конєц епохі бідності" - і традиційно отримує економічне кріпацтво, соціальний занепад, деградацію держави та наступ дипломатії РФ, як у випадку з "Потоком-2".
Тому той знаменитий плакат з 2019 року не втрачає своєї актуальності, як би хто з українців не хотів уникнути справжнього вибору різними "пріколами" та "какой разніцей", і не втратить - інакше вибір буде зроблений за вас, 84% росіян, які мріють зпаяти все це в "одін народ".
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments