emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дебільний законопроект

Якщо пам‘ятаєте, я не раз говорив у останні дні, що головний аргумент, яким Зеленського переконуватимуть іти на дострокові президентські вибори - це неминуче кримінальне переслідування після завершення ним президентської служби. Чи то я вгадав, чи вони-таки нас читають, але негайно після цих коментарів з‘явився дебільний законопроект імені Стефанчука-молодшого про «політико-правові рішення президента». Нескладно зрозуміти, що мова йде про абсолютно неконституційні й протизаконні укази, зокрема, котрими Зеленський вводіть у дію такі ж дебільні й ганебні рішення РНБО. Де-факто, це індульгенція від переслідування Янелоха за будь-які незаконні, з перевищенням повноважень, дії на посаді глави держави.
Безумовно, самий цей закон є абсолютним нонсенсом і відвертим ґвалтуванням Конституції. І протиснути його вийде навряд. А якщо й протиснуть, Конституційний суд точно знесе - хто б і що про нього не думав.
Але тут цікаво інше. По-перше, прізвище автора. Найвірогідніше, що пропрацювати механізм, котрий врятує укази від скасування’, а його самого від тюрми, Янелох доручив першому віце-спікеру (кажуть, досить пристойному юристові). Можливо, той сам законопроект і написав. Але (і це по-друге) поставити своє прізвище під такою ахінеєю посоромився, тому, змушений був просити брата. Та головне, це третє. Янелох починає розуміти, що всю його окозамилювальну популістичну активність на РНБО скоро аннігілюють у судах. А згодом і відповідати за неї доведеться (і не лише за неї).
Та й нарощений у останні місяці рейтинг патріота-державника може легко полетіти вниз (тим паче, що й економічні наслідки царювання Зеленського сильно «залишають бажати»). І це стане початком нового, не надто веселого, етапу в житті популярного колись коміка
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments