emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

«Суб‘єктність»

Головне правило американських адвокатів: ніколи під час перехресного допиту в суді (тобто, в присутності присяжних) не став людині питання, якщо не впевнений, яку відповідь почуєш. Ну, ок, для нашого тупуватого малоосвіченого Янелоха розуміння таких речей є вищою математикою. Але відповіді (негативні й украй неприємні для того, хто питає) на питання, котрі він ставив кандидатам у канцлери, були 100-відсотково передбачувані навіть для повного ідіота й невігласа. І ляпаси з того боку не забарилися - негативно на кожне поставлене питання (НАТО, ЄС, зброя тощо). Тому, нова янелохова гра в «суб‘єктність» (дуже вибіркову, треба сказати) тут сильно зіграла проти нього.
Звичайно, це якщо вважати, що він більш-менш має на увазі те, що говорить. Бо інколи дуже схоже, що він спеціально сварить нас із Заходом, аби завтра заявити, що нікому там Україна не потрібна й єдиний шлях - це впасти в обійми ВВХ. І він уже не вірить нам, що шлях цей гарантовано веде до Ростова.
Хоча, враховуючи байдужість й імпотентність українського суспільства останні два роки, я вже й сам ні в чому не впевнений
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment