emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Узупатор

Мала нарешті час уважно послухати інтерв'ю Зеленського. Кілька речей, що вразили.
🤦‍♀️Зеленський де-факто визнав, що в нас президентсько-парламентська республіка, і він не вважає, що Парламент є і має бути основною гілкою влади. На його думку, "на жаль, в опозиції є бюрократичні можливості ще якось впливати" на ситуацію в країні. Прикро, що президент не знає, що регламент Верховної Ради – це закон...
🤦‍♀️Зеленський каже, що намагається перезавантажити судову систему, реформу якої ця влада вбила ще в 2019-му. З того часу нічого не було зроблено, ВРУ щойно зайшла в розгляд закону про Вищу кваліфікаційну комісію суддів. Якщо цей закон ухвалять у пропонованій редакції, то будь-який натяк на незалежність судової гілки влади буде остаточно зруйнований.
🤦‍♀️🧑‍⚖️Зеленський визнав свій де-факто злочин, заявивши, що "заблокував дії Конституційного суду". Він не має на це жодного права! Ніхто не намагається захищати неконституційні дії суддів КС, але злочини гаранта Конституції(‼️) із блокування роботи КС точно повинні мати наслідки.
🤷‍♀️Президент підкреслив, що він свідомо знімає із себе відповідальність, коли через РНБО проводить сумнівні з юридичної точки зору рішення. Він каже, що робить це не один, а лиш вводить ці рішення в дію указами. ⚠️Тобто людина, яка узурпує владу, навіть не може взяти на себе відповідальність навіть за це.
🧏‍♀️Про «Північний потік – 2». Смішно чути, що це Зеленський перевів його "з економічної в безпекову площину", бо ми цим займалися роками і затримували будівництво газогону, про який президент почав говорити два місяці тому.
🤹‍♀️Тільки дитина може думати, що ми "різкізтю повертаємо суб`єктність"😩😩😩. Суб`єктність повертається через повагу до себе, а не тупцянням ногами і криками розбещеної дитини.
👩‍🎓Шкода, що ніхто не пояснив Зеленському значення слова «реформа». Якщо він вважає, що "велике будівництво" – це реформа, то йому конче треба тлумачний словник.
🤮Огидно від маніпулятивної брехні про те, що Порошенко робив гроші на війні. ⁉️Чому Зеленський тоді не закінчив цю війну за два роки? Скільки заробляє? На чому саме? На смертях? На бранцях? На внутрішньо-переміщених особах?
⚠️ Ну і гнила вишенька на торті про ситуацію з вагнерівцями. Бачила дискусії про те, що, мовляв, опозиція занадто жорстко критикує, "зраду" розганяє...
Уважно переслухала цей шматок. Як на мене, з нього випливає, що Зеленський дзвонив Лукашенку до затримання терористів... А як навіть після, то його поплічники злили цю інфо перед цим. Зеленський де-факто це визнав...
Усі ці роз`яснення, які ОП дають в лихоманці навздогін, і перепрошую, але абсолютно дурне роз`яснення Веніславського, який договорився до того, що це була мало не спецоперація Росії – це брехня, за яку їм доведеться нести відповідальність.
‼️⚠️⚠️Президент країни говорить про те, що його "затягували в спецоперацію" інші країни! Агов, вдумайтеся, це що, Зеленського треба кудись комусь "затягувати" для того, аби притягнути до відповідальності головорізів, що вбивали наших військових і цивільних⁉️
Це президент якої країни говорить⁉️
Тобто це не Україна намагалася отримати підтримку партнерів⁉️
⚠️Зеленський ще раз підкреслив свою зневагу як до українців, так і до наших партнерів. Він перекреслив будь-яку потенційну взаємодію з розвідками країн НАТО на найближчий час. Це така інтеграція в НАТО? Він би мав знати, що країні Ізраїль не треба нікуди затягувати – «Мосад» по всьому світу знаходить і карає злочинців, які посягають на безпеку Ізраїлю. Може, приклад би взяти?
Ну, і насамкінець. 🤦‍♀️🤦‍♂️Зеленський каже, що буде ставити питання "про стіну" на референдум, якщо війну не вдастьс0я закінчити. Нагадаю, при ухваленні закону про референдум слуги зі всіх прасок кричали про те, що на референдум не можна буде виносити питання про зміну території. Але хто вже це тепер згадає?..
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Порох та США

  Sharp`s 🍁 Петро Порошенко зустрівся з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Сторони обговорили подальшу допомогу з боку…

 • Місія Порошенка та наволочь

  Володимир Саркісян 1 ч · Без зусиль, які докладає Петро Порошенко на міжнародній арені,…

 • Блюз

  Борислав Береза 5 ч. · СУМНИЙ ОСІННІЙ БЛЮЗ *** Вже увертюри та інтермедії Стихли й почався відвертий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments