emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Команда

Вже завтра, на 7-му річницю звільнення Слов'янська, Краматорська та інших міст ми почуємо чергову істерику "борців" та "бійців" невидимих фронтів про те як Порошенко не так звільняв ці міста, звільнивши Слов'янськ і Краматорськ здав Донецьк.
І байдуже, що в "борців" і "бійців" невидимих фронтів проблема не тільки з правдою і совістю, а й з географією, бо Донецьк на момент звільнення Слов'янська був окупований і терористи відступали територіями, які утримували.
Я ж хотів нагадати, що минулого року одними з поширювачів цієї антидержавної істерії, яка направлена на применшення і дискредитацію перемог України, був пул блогірів Шапітолію, які підхопили кремлівські нарративи, тільки тому що вони вигідні поки що чинній владі.
Але всі ці люди, які вже завтра будуть відігравати розпач, розчарування і за рублі розпливатися прокляттями в бік Порошенка, чомусь так і не прокоментували заяви теперішного Главкома, сказані в 2014 році в Горлівці.
А тоді, коли українська армія боролась за звільнення українських міст, коли гинули Герої, теперішній Головком радувався захопленому терористами танку і розказував про єдиний російський і український народ і єдину російську мову.
І всім цим "праведним людям", цим "борцям" і "бійцям" чомусь на це пофіг.
Але ж причина того, що сьогодні ми здаємо міста і села і відступаємо саме в тому, що було озвучено в тому інтерв'ю бойовикам в далекому 2014.
Причина в тому, що Головком є зрадником.
Subscribe

 • 29 июля

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Руководитель журналистского проекта Billingcat Христо Грозев пообещал выход фильма-расследования об операции по…

 • Будем смотреть кино.

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Публикация в издании "Зеркало недели" информации о том, что глава военной разведки Украины Буданов и…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments