emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Типовий сталінізм

Триває обрання міри запобіжного заходу для директора "Кузні" за виробництво двох десантно-штурмових катерів "Кентавр" для військово-морських сил України.
Прокурори на суді - дрімучий "зелений совок".
Для них злочин - робота приватних заводів на виконання державного оборонного замовлення.
Я не жартую. Це з виступу прокурора. Він заявив, що склад злочину в тому, що замовлення на виробництво катерів отримало не підприємство державного "Укроборонпрому". Хочу відкрити очі прокуратурі, що Україна вже давно не Радянський Союз, де був заборонений приватний бізнес, і 80% державного оборонного замовлення реалізує приватний сектор економіки.
До речі, виробництво Кентаврів коштувало заводу "Кузня на Рибальському" дорожче, ніж заплатило міністерство оборони. Відповідні документи надав захист суду на засіданні щодо обрання міри запобіжного заходу директору Кузні Велерію Шандрі.
Також захист зауважив, що судна ще проходять процес випробувань, адже вони є зразками новітнього вітчизняного озброєння - це перші зразки, відповідно, технічні зауваження не можуть бути причиною для кримінального переслідування виробника. Якщо під час випробувань МО виявляє технічні моменти, які не влаштовують замовника, завод повинен їх усунути. Це звичайний процес.
Натомість, ДБР порушило кримінальну справу і вручило підозри директору заводу Шандрі, а також посадовцям міноборони попередньої влади. Прокуратура вимагає арешту. Щодо посадовця МО Араптанова, суд вже прийняв рішення про арешт.
Зауважу, 2 катери вже давно зроблені, один в процесі виробництва. При чому, за власні кошти підприємства, тому що фінансування МО припинено. Хоча Президент Зеленський особисто піарився, коли передавав катери військово-морським силам.
Катери несуть державну службу, а в той час ДБР та прокуратура малюють в підозрі збитки - всю вартість катерів - і вимагають з підозрюваних заставу більшу, ніж з Медведчука - 443 млн грн з кожного.
Це удар по озброєнню країни. Державне оборонне замовлення вже 2 роки не виконується. Ця справа - це не лише політична боротьба Зеленського з Порошенком, а також сигнал всім підприємствам оборонки зупинити виробництво, мовляв, це безпечніше, інакше є ризик потрапити під кримінальне переслідування.
Здається, не треба пояснювати, що це стратегія Кремля, яку слухняно реалізує "зелена влада".
Особливий цинізм в тому, що виробників "зелень" кидає за грати, виробництво озброєння зупиняє, а на тих взірцях, які встигли зробити, Зеленський піариться. Повірте, всі причетні до виробництва та модернізації тієї техніка, що буде на параді, проходять по кримінальних справах. Зате Зеленський буде піаритися на фоні їх дітищ. І пиляти гроші з бюджету параду.
Той же генерал Павловський, чий суд сьогодні, буде наступним. Він на своєму горбу (ті роки, коли все робилося) тягнув програми озброєння, зокрема ракетну програму.
Два останні роки всі ці програми поставленні на паузу. Тільки з шаленими корупційними відкатами за кордоном куплені САУ Дани.
Возможно, это изображение (стоит, на открытом воздухе и текст «проект отримав новий номер 58503 та шифр "<кентавр-лк">. вдень перший катер було урочисто спущено на воду, на церемонё були присутн секретар рнбоу олександр турчинов, міністр оборони степан полторак, командувач вмсу Irop воронченко, голова правлння прат <<кузня на рибальському>> валерий шандра, a також народний депутат рина фрз, яка стала хрещеною матр'ю катера берегинею його екпажу.»)
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Сговор

  Юрій Бутусов 1 ч · Сможет ли НАБУ доказать сговор главы Харьковского облсовета Слуги народа Товмасяна с…

 • Чаша ганьби

  Валерій Прозапас 2 ч. · Окупанти демонстративно рознесли наш бригадний КСП з дальнобійної артилерії.…

 • Недоброе утро

  Юрий Бирюков 1 ч · Недоброе утро. По позициям одного из подразделений ВСУ нанесен артиллерийский удар из…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments