emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Можновладні дезертири та бойовий генерал

Почався суд над генералом Павловським. Це вперше в історії України запобіжний захід (арешт) суд обирає вже цілий тиждень. Що це? Таке відчуття, що влада вперто створювала умови, щоб генерал Павловський втік... Адже в справі немає нічого... отож, щоб хоча б чимось її наповнити, владі потрібно, щоб генерал втік. "Зелена" влада, яку очолює дизертир, не розуміє, що бойові генерали не тікають.
Також хочу зауважити, що генерала Павловського звинувачують у збитках для бюджету. У збитки влада записала 445 млн грн, якими було профінансовано виробництво 3 катерів. Два з них - спущені на воду, готуються до параду, на них вже два роки піариться Зеленський, третій на верфі...
Так в чому збитки? Катери задорогі? Ціни завищені? Завод доплачував свої кошти... Перший катер Кентавр з озброєнням коштував МО 175 млн, другий - 145 млн, третій профінансований частково. Тобто, завод вийшов на ціну одного катера в 5,3 млн доларів. Як доказ того, що ця ціна не висока, наводжу наступний факт. США передав Україні 2 катери Айленд (старенькі, але хороші, нам потрібні, з подібними до Кентавра параметрами). Катери були передані безкоштовно. Однак, до "безкоштовно" Україна заплатила США 10 млн доларів за ремонт, техогляд, транспортування. Якщо ми за "безкоштовний" катер заплатили 5 млн доларів, невже державі Україні не вигідно і навіть збитково на своєму заводі робити катери за 5 млн. доларів штука? Це ж робота нашої економіки на потреби нашої оборонки...
Чому вартість катерів, які вироблені і спущені на воду, яким Зеленський своїм указом дав імена, прокуратура записала у збитки?
Суму в 475 млн з Павловського вимагають у вигляді застави. Нагадаю, з Медведчука 300 млн прокуратура вимагала...
Зауважу, з обшуком ДБР прийшло до Павловського на скромну орендовану квартиру. Від МО генерал навіть житло не отримав... Хоча це він командував сектором Д, коли у вересні 2014 року під Маріуполем була зупинена навала регулярної російської армії.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment