emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Петлюра та Зеленський

👉🏻Знаєте коли я переконуюся, що українці просто приречені ходити по колу, допоки не розберуться з власною історією? Коли одні і ті самі люди клянуть ЗЕкоманду за шашні з комуністичним Китаєм, і тут же цитують Петлюру.
🤔Шановні, скільки ще разів повторювати? Симон Петлюра не був ані націоналістом, ані державником. Він був ліваком. Соціалістом. Одним з лідерів УСДРП - відгалудження російської РСДРП, партії з якої постала ВКП(б) Леніна і Троцького. Саме однопартійці Петлюри встигли весною 1918 р. відправити хліб голодуючий Москві - після Крут і Київської бійні. Саме однопартійці Петлюри не погребували союзом з російськими більшовиками - проти гетьмана Скоропадського. Саме однопартійці Петлюри прямо під час війни лізли в казарми українського війська з практично більшовицькою агітацією.
⚔️Петлюра дня не служив в армії - проте поліз керувати військовими справами у Центральній Раді і в Директорії. Дилетант - вам це нікого не нагадує?
👀Та знайдіть видані промови Петлюри зразка весни 1919 р. і порівняйте їх з прокламаціями тодішніх більшовиків - ви охренієте від схожості. "Націоналіст Петлюра" реально існував лише в одному місці - в радянському кінематографі. Переконаний, робилося це спеціально, аби українці забули Скоропадського, Міхновського, Липинського, Назарука і багатьох інших.
🇨🇳Якщо вам потрібний аналог Арахамії в його любові до китайських комуністів - кращого за Петлюру ви не знайдете. А правильні патріотичні вислови? Так і у Зеленського їх не бракує. Майбутнім шанувальникам буде що цитувати. "Судіть їх по справах їхніх" - не даремно сказано.
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Сговор

  Юрій Бутусов 1 ч · Сможет ли НАБУ доказать сговор главы Харьковского облсовета Слуги народа Товмасяна с…

 • Чаша ганьби

  Валерій Прозапас 2 ч. · Окупанти демонстративно рознесли наш бригадний КСП з дальнобійної артилерії.…

 • Недоброе утро

  Юрий Бирюков 1 ч · Недоброе утро. По позициям одного из подразделений ВСУ нанесен артиллерийский удар из…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments