emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Катування заради примх і комплексів

ГО "СПРАВА ГРОМАД": "Найгірші диктатори, це слабкі люди із великим его, яке потребує овацій. Історія це знає. Україна це бачить зараз.
Сьогодні Зеленський кинув за грати генерала Павловського. Минулого тижня – генерального директора верфі, що побудувала десантні катери для ВМС – Шандру. Руками невігласів слідства, маніпуляторів прокуратури і печерного правосуддя. Закон і право в Україні знову згвалтовані.
Загальна сума застави в цій справі – ОДИН МІЛЬЯРД 800 МІЛЬЙОНІВ. З Медведчука не захотіли брати 300 мільйонів - відправили відпочивати на віллу під домашній арешт. А з бойового генерала та виробника озброєння вимагають майже два мільярди – епоха зеленської ницості, як вона є.
Насправді це історія не про катери, не про Павловського, не про оборону. Це про катування заради примх і комплексів однієї особи. Заради задоволення ерегованої мстивості одного закомплексованого чоловічка, блазні в мантіях і прокурорських погонах ладні забрати волю у будь кого. Волонтера? Депутата? Військового? Та байдуже – Зеленський хоче мститися Порошенку і для цього готовий йти по головах і долях людей. Вовка, по трупах теж готовий піти?
У вівторок о 18:00 ми прийдемо на Банкову, щоб сказати Зеленському – по нього прийдуть. Настане час, Вова, і ми знову стоятимемо під судом, але вимагатимемо ТВОЄЇ кари. Рейтинги не рятують, Вовка, у Чаушеску вони були дуже високі.
Підходьте після роботи. Ви ж не хочте жити в сурогаті Білорусі і Росії?" (с)
Subscribe

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Медийный разворот?

  Sharp`s 🍁 СЕНСАЦИЯ? ЗЕЛЁНАЯ ОБЫДЕННОСТЬ. Никита Шефир, сын первого помощника Зеленского Сергея Шефира, получил из бюджета 600 тыс гривен –…

 • Украина поставила Россию на место

  Юрій Бутусов 12 ч. · Украина дала эффективный отпор России и арестовала задержанного офицера ВС РФ на…

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment