emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Катування заради примх і комплексів

ГО "СПРАВА ГРОМАД": "Найгірші диктатори, це слабкі люди із великим его, яке потребує овацій. Історія це знає. Україна це бачить зараз.
Сьогодні Зеленський кинув за грати генерала Павловського. Минулого тижня – генерального директора верфі, що побудувала десантні катери для ВМС – Шандру. Руками невігласів слідства, маніпуляторів прокуратури і печерного правосуддя. Закон і право в Україні знову згвалтовані.
Загальна сума застави в цій справі – ОДИН МІЛЬЯРД 800 МІЛЬЙОНІВ. З Медведчука не захотіли брати 300 мільйонів - відправили відпочивати на віллу під домашній арешт. А з бойового генерала та виробника озброєння вимагають майже два мільярди – епоха зеленської ницості, як вона є.
Насправді це історія не про катери, не про Павловського, не про оборону. Це про катування заради примх і комплексів однієї особи. Заради задоволення ерегованої мстивості одного закомплексованого чоловічка, блазні в мантіях і прокурорських погонах ладні забрати волю у будь кого. Волонтера? Депутата? Військового? Та байдуже – Зеленський хоче мститися Порошенку і для цього готовий йти по головах і долях людей. Вовка, по трупах теж готовий піти?
У вівторок о 18:00 ми прийдемо на Банкову, щоб сказати Зеленському – по нього прийдуть. Настане час, Вова, і ми знову стоятимемо під судом, але вимагатимемо ТВОЄЇ кари. Рейтинги не рятують, Вовка, у Чаушеску вони були дуже високі.
Підходьте після роботи. Ви ж не хочте жити в сурогаті Білорусі і Росії?" (с)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment