emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Адіннарот

Купа людей в стрічці обговорює чергову полюцію Кремля про адіннарот. Ну хйло там знову щось намемуарило і навіть на офіційному кремлівському сайті виклали отой делірій. Двома мовами, українською і російською. Не читала, але звісно ж осуджаю. Здивувало ось що: чомусь всі обходять увагою один цікавий момент, і хйло зокрема — якщо написано двома мовами, то який в сраку адіннарот, карлік? Ну воно логіки якщо немає в баняку, то вже й не буде.
А взагалі було б прикольно, якби почали там викладати на кремлівському сайті російською та евенкійською нпрклд. А татарською не хочуть? Хоча насправді треба там вже китайською писать, давно пора.
Ну і ще.
Коли проблеми сьогодення страшні і часто непереборні, то у баріна є два шляхи, щоб відволікти від них увагу холопів: розв’язати войнушку (а краще декілька), або сховатись в минулому і почати переписувати історію. Плюгавець використовує обидва. Але історична дискусія закінчиться, фахівці-історики тебе закидають гнилою бульбою і розіб’ють всі твої калічні аргументи, а холопи рано чи пізно перестануть пишатись тим, що «Мазепа наш» і почнуть в тебе питати, а чого це, щоб заробити рубліків або розрахуватись з кредитом, їм треба вербуватись найманцями та йти на якусь чужу війну, а потім повзти додому без ніг і без глазіка? Якщо не в труні. Ну зараз не спитають, так трохи пізніше.
Але карліку нецікаво займатись внутрішніми проблемами. Не вважає за потрібне. І замість того, щоб захищати школи від озброєних утирків, він витрачає дурні гроші на утримування угрупування військ у сто тисяч голів рогатої худоби на кордоні з Україною. Чого так багато? А тому що адіннарот, для братіків ніц не шкода.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Сговор

  Юрій Бутусов 1 ч · Сможет ли НАБУ доказать сговор главы Харьковского облсовета Слуги народа Товмасяна с…

 • Чаша ганьби

  Валерій Прозапас 2 ч. · Окупанти демонстративно рознесли наш бригадний КСП з дальнобійної артилерії.…

 • Недоброе утро

  Юрий Бирюков 1 ч · Недоброе утро. По позициям одного из подразделений ВСУ нанесен артиллерийский удар из…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments